Wyszukaj w katalogu

Polecane firmy
LUK STUDIO Pracownia Projektowa - Architektura

LUK STUDIO Pracownia Projektowa - Architektura

Poleć nas innym
AP ART- Architektura Wnętrz
AP ART- Architektura Wnętrz
 AP ART Agencja i Pracownia Artystyczna Łukasz Wiking Podlewski  powstała w 1997 roku jako jednoosobowe przedsięwzięcie o artystycznym - autorskim charakterze oferty usług i produktów.
Zajmuję się głównie projektowaniem wnętrz : mieszkań, apartamentów, domów i rezydencji.
Realizuję również projekty obiektów użyteczności publicznej jak przychodnie lekarskie, biura, powierzchnie handlowe i ekspozycje targowe.
Pomagam moim Klientom w pozyskaniu interesujących dzieł sztuki.
Współpracuję z artystami, rzemieślnikami i firmami wykonawczymi różnych branż.

Od kilku lat zajmuję się projektowaniem i wykonawstwem artystycznych elementów wyposażenia wnętrz ze stali. Są to: balustrady, poręcze , ogrodzenia a także meble, lampy, przedmioty wyposażenia i dekoracji wnętrz, np. okucia do belkowań , kominków, pieców itp.      Jako rzeźbiarz wykonuję kameralne i monumentalne rzeźby i płaskorzeźby  do projektowanych przeze mnie lub innych wnętrz. Posługuję się głównie techniką spawania stali aplikując inne materiały jak kamień, drewno i szkło. Wykonuję również rzeźby portretowe, nagrobne, trofea, tablice i medale pamiątkowe posługując się klasyczną techniką modelunku w glinie lub plastelinie i odlewu gipsowego, który może być etapem do odlewu w brązie. Projektuję nagrobki o unikatowym charakterze i współpracuję przy ich realizacji.         Projektuję i wykonuję unikatowe detale architektoniczne i dekoracje w technikach gipsowych : odlew i narzut . Są to: kapitele kolumn, oprawy kominków, płaskorzeźby, reliefy.
Strona internetowa:www.apart-wnetrza.pl
Wizytówka:www.apart-wnetrza.architekciwpolsce.pl
Adres e-mail:apart@architekci.pl
Telefon:

tel: +48 34 324 58 32

tel.kom: +48  604 642 965

Ulica:Al.Wolności 77
Kod i miasto:42-217 Częstochowa
Województwo:Śląskie
Dodatkowe zdjęcia