Wyszukaj w katalogu

Polecane firmy
LUK STUDIO Pracownia Projektowa - Architektura

LUK STUDIO Pracownia Projektowa - Architektura

Poleć nas innym
ARKON STUDIO
ARKON STUDIO

ARKON Spółka z o.o. powstała w 1987 roku. Od stycznia 2004 roku działamy jako ARKON STUDIO Spółka z o.o. z kapitałem założycielskim 50.000,- zł. Jesteśmy grupą architektów i inżynierów innych branż (wszystkich koniecznych w procesie projektowania dużych obiektów budowlanych). Braliśmy także udział w projektowaniu inwestycji realizowanych poza granicami Polski.

W 1997 roku wykonaliśmy (we współpracy z GEL Sp. z o.o. i Baumann und Schmidt) projekt Centrum Handlowego HIT w Gdyni przy wjeździe na obwodnicę Trójmiejską. W skład centrum (30.000 m2 pow. użytkowej) wchodziły: hipermarket HIT (obecnie sieć TESCO), sklep OBI, oraz małe sklepy branżowe tworzące osobny obiekt.
Projektowaliśmy obiekty architektury mieszkaniowej (domy jednorodzinne, rezydencje, budynki wielorodzinne np. przy ul. Skarżyńskiego w Gdańsku).
Zajmujemy się również aranżacją i projektowaniem wnętrz (m.in. opracowaliśmy wnętrza kilku sklepów przy ul. Długiej i Długim Targu w Gdańsku, salonu meblowego DOMO FABER w Chełmnie). Adaptowaliśmy wnętrza na potrzeby HANDLOBANKU (później CITY BANKU), TPSA i Teatru "WYBRZEŻE". Projektujemy również meble m.in. dla sklepów różnego typu, wnętrz publicznych (np. TPSA) i do wnętrz mieszkalnych.
Współpracowaliśmy na budowach z takimi firmami jak: BUDIMEX Poznań, MOSTOSTAL Warszawa, POLNORD, EEG, JEDYNKA-SKANSKA.
Zajmujemy się również doradztwem inwestycyjnym oraz poszukiwaniem i analizą terenów pod konkretne budowle lub obiekty, zwykle poparte wstępnymi koncepcjami studialnymi. Jesteśmy w stanie przygotować odpowiednie materiały dla wystąpienia o fundusze Unii Europejskiej.


Zapraszam do współpracy,
dr inż. architekt Jacek Sołtysiak

Strona internetowa:www.arkon.com.pl
Wizytówka:www.arkon.architekciwpolsce.pl
Adres e-mail:biuro@arkonstudio.com.pl
Telefon:+48 58 30 000 37
Ulica:ul. Ogarna 44/45 lokal 1
Kod i miasto:80-826 Gdańsk
Województwo:Pomorskie
Dodatkowe zdjęcia