Wyszukaj w katalogu

Polecane firmy
LUK STUDIO Pracownia Projektowa - Architektura

LUK STUDIO Pracownia Projektowa - Architektura

Poleć nas innym
Atelier Hoffmann - Architekci wnętrz
Atelier Hoffmann - Architekci wnętrz

Miejsce pracy może mieć swój styl.

Tu spędzasz najwięcej czasu. Podejmujesz nowe wyzwania, poznajesz nowych kontrahentów, tu zapadają ważne decyzje. Każda z tych sytuacji decyduje o przyszłości Twojej firmy. Ważne jest wnętrze w jakim spędzasz godziny pracy. To wnętrze nie tylko pomaga w pracy ale świadczy również o prestiżu i pozycji Twojej firmy. Może warto się nad tym zastanowić?

Wnętrze wiele mówi również o Tobie.


Oryginalne, dobrze i w przemyślany sposób zaprojektowane wnętrze to Twoja wizytówka. Mówi kim jesteś i w jaki sposób prowadzisz firmę. Może budzić zaufanie i przyciągać uwagę nowych klientów. Ergonomiczne, ułatwiające codzienną pracę i w jakiś sposób oryginalne – to cechy jakie powinny być wyróżnikiem wnętrz biura w Twojej firmie. Właśnie to ma powiedzieć najwięcej o właścicielu. Zwróć na to uwagę.

Z pomocy architektów korzystają teraz nawet najmniejsze firmy. Rośnie świadomość jakie wymierne korzyści im to przyniesie. Spójrz inaczej na swoje biura. Nie sztuką jest zmienić wszystko i wydać wielkie kwoty. Lepiej podkreślić to co jest dobre i skutecznie ukryć wady Twoich pomieszczeń. W ten sposób całość zyska na wyglądzie i nabierze charakteru. Rodzaj ścian, kolory wnętrz ,dobór oświetlenia, rodzaje posadzki muszą być dostosowane do rodzaju pracy jaką wykonujesz. O tym porozmawiamy na początku naszej współpracy.

Od pomysłu do projektu. Od projektu do realizacji.

Naszą współpracę oprzemy na partnerskich relacjach. Poznamy Twoje oczekiwania i plany dotyczące inwestowania w biura. Wymienimy się pomysłami – najlepszy zamienimy w profesjonalny projekt wraz z kosztorysem. Potem wyznaczysz termin realizacji tak aby prace budowlane nie zakłóciły normalnego funkcjonowania Twojej firmy. Czekają Nas jednak po drodze ważne kwestie, m.in.:

- Analiza dokumentacji technicznej
- Pomiary wraz z dokumentacją fotograficzną
- Koncepcja
   - rozplanowanie układu funkcjonalnego
   - aranżacja ustawienia mebli
   - wizualizacje komputerowe
-Projekt wykonawczy
   - szczegółowe rysunki techniczne wybór materiałów
- wykończeniowych ustalenie wyposażenia wnętrz
- dobór kolorystyki


Na każdym etapie oferujemy naszą wiedzę prawną związaną z przepisami oraz doświadczenie w kontaktach z administracją i podmiotami wydającymi zezwolenia i opinie.


Strona internetowa:www.atelier-hoffmann.pl
Wizytówka:www.atelierhoffmannaw.architekciwpolsce.pl
Adres e-mail:ah@elblag.com.pl
Telefon:+48 55 232 41 70
Ulica:Janowska 21/41
Kod i miasto:82-300 Elbląg
Województwo:Warmińsko-mazurskie
Dodatkowe zdjęcia