Wyszukaj w katalogu

Polecane firmy
LUK STUDIO Pracownia Projektowa - Architektura

LUK STUDIO Pracownia Projektowa - Architektura

Poleć nas innym
Autorskie Biuro Projektów M&G -pracownie architektoniczne
Autorskie Biuro Projektów M&G -pracownie architektoniczne


Autorskie Biuro Projektów M&G s.c. działa od roku 1992 w formie spółki cywilnej dwóch współwłaścicieli - architektów: Romana Mycki i Wiesława Gołackiego.


Od rozpoczęcia działalności pracownia uczestniczyła w projektowaniu i realizacji szeregu obiektów o zróżnicowanym stopniu wielkości i skomplikowania, zlokalizowanych głównie na terenie województwa lubuskiego oraz zachodniopomorskiego.


Od roku 2005 siedziba ABP M&G s.c. mieści się w Gorzowie Wlkp. przy ul. Kosynierów Gdyńskich 50.


Autorskie Biuro Projektów M&G s.c. zatrudnia sześć osób w charakterze asystentów projektanta, natomiast w zakresie opracowań specjalistycznych (konstrukcje, instalacje sanitarne i elektryczne, drogi, geologia, technologia) współpracujemy ze stałymi zespołami doświadczonych
projektantów.


W tworzeniu opracowań projektowych stosujemy komputerowe wspomaganie projektowania (CAD) wykorzystując np. następujące oprogramowanie:


- opracowania architektoniczne: Architech 4.0 (SoftCad – Belgia), Revit, Corel Draw
- opracowanie dokumentacji technicznej: ApcDraft (SoftCad– Belgia),  AutoCad,  IntelliCad i inne oprogramowanie specjalistyczne


Na dzień dzisiejszy Autorskie Biuro Projektów „M&G” s.c. jest firmą zajmującą się głównie projektowaniem architektonicznym, planowaniem przestrzennym oraz kompleksowym przygotowaniem i prowadzeniem procesu projektowego.


Podstawą działalności ABP „M&G” s.c. jest świadome dążenie do wysokiej jakości architektonicznej i technicznej projektowanego obiektu oraz ukończenia projektowania i realizacji w uzgodnionym ze Zleceniodawcą terminie i w ramach ustalonego budżetu.

Chcemy by tworzona przez nas architektura odznaczała się współczesnością rozwiązań technicznych i architektonicznych, harmonią bryły oraz  jej dostosowaniem do otoczenia.

                                            
                   

Strona internetowa:www.projekty.gorzow.pl
Wizytówka:www.mgpa.architekciwpolsce.pl
Adres e-mail:m&g@projekty.gorzow.pl
Telefon:tel.+48 95 735 04 15
fax.+48 95 735 04 15
Ulica:Kosynierów Gdyńskich 50
Kod i miasto:66-400 Gorzów Wielkopolski
Województwo:Lubuskie
Dodatkowe zdjęcia