Wyszukaj w katalogu

Polecane firmy
LUK STUDIO Pracownia Projektowa - Architektura

LUK STUDIO Pracownia Projektowa - Architektura

Poleć nas innym
Budowlane święto w Expo Silesia
(2012-02-22)
W piątek 24 lutego 2012 r. w sosnowieckim Expo Silesia rozpoczną się jubileuszowe 5. Targi Budowlane SIBEX z udziałem niemal 300 wystawców. Oprócz kompleksowej oferty z zakresu budownictwa, wyposażenia wnętrz czy rynku mieszkaniowego, na zwiedzających czeka bogaty program wydarzeń towarzyszących, a w nim m. in. budowa domu z drewna na „żywo”. Targi potrwają do niedzieli 26 lutego.

Targi Budowlane SIBEX to jeden z pierwszych projektów organizowanych od początku istnienia sosnowieckiego ośrodka targowego. Wydarzenie z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością zarówno wśród wystawców, jak i zwiedzających. Poprzednią edycję odwiedziło 8 tysięcy osób, które zapoznały się z ofertą ponad 250 firm, a targi zyskały miano największej wystawy o tej tematyce na południu Polski.

Jaka będzie 5, jubileuszowa edycja? Już teraz wiadomo, że oprócz bogatej oferty wystawienniczej niemal 300 firm, można liczyć na całe mnóstwo wydarzeń towarzyszących. Organizatorzy również  w tym roku postanowili promować budownictwo drewniane, które będzie tematem konferencji  w drugim dniu targów. Ciekawostką dla zwiedzających będzie z pewnością budowa domu z drewna „na żywo”, a następnie jego licytacja. Cena wywoławcza to 30 000 zł.

W programie targów na uwagę zasługują także: Ogólnopolskie Mistrzostwa Stolarki, Śląskie Mistrzostwa Dekarzy, Konferencja Instytutu Chemicznej Przeróbki Węgla, Pokazy Mistrzów Parkietów, Ogólnopolska Konferencja Montażowa, Śląskie Warsztaty Montażowe, konferencja prasowa Zrzeszenia Montażystów Stolarki dotycząca „ciepłego” montażu okien, warsztaty blacharskie, pokazy kładzenia tynków dekoracyjnych. (pobierz program)

W tym samym czasie odbywają się Targi Wyposażenia Wnętrz SilesiaINTERIOR, którym towarzyszy konferencja pt. „Internet jako narzędzie wsparcia sprzedaży asortymentu wyposażenia wnętrz” oraz Targi Mieszkaniowo-Developerskie TeMD, a także Salon Techniki Grzewczej i Instalacyjnej SILTERM-INSTAL.

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie internetowej: www.sibex.pl

Kontakt w sprawie targów:

Henryk Skup - Dyrektor Projektu

kom.: 510 031 665
e-mail: sibex@exposilesia.pl

Katarzyna Łysowska – promocja targów
kom.: 510 031 658
e-mail: katarzyna.lysowska@exposilesia.plarchitekci_rgb1.png

Partonem Medialnym Targów