Wyszukaj w katalogu

Polecane firmy
LUK STUDIO Pracownia Projektowa - Architektura

LUK STUDIO Pracownia Projektowa - Architektura

Poleć nas innym
Konkurs na najlepszą ofertę - IGHP - Targów WorldHotel 2012
(2012-05-15)

Konkurs na najlepszą ofertę - IGHP

Wszystkich wystawców najbliższej edycji targów zachęcamy do zgłaszania swoich produktów do  BEZPŁATNEGO konkursu na najlepszą ofertę Targów WorldHotel 2012. Konkurs jest doskonałą okazją do wypromowania danego produktu, nie tylko z uwagi na charakterystyczną nagrodę, ale również z powodu rozpowszechnienia informacji o laureatach i najlepszych produktach  w najważniejszych mediach i portalach branżowych. Współorganizatorem konkursu jest Izba Gospodarcza Hotelarstwa Polskiego.

Zgłoszenia przyjmujemy do 12 września 2012 roku włącznie

f

Laureat konkursu otrzyma:
- unikalne logo „The Best of WorldHotel 2012” - rozpoznawalny w branży znak graficzny, którym laureat będzie mógł się posługiwać  w promocji nagrodzonego produktu (w materiałach drukowanych, elektronicznych, itp.)
- pakiet promocyjny sponsorowany przez Izbę Gospodarczą Hotelarstwa Polskiego - zobacz, co wchodzi w skład pakietu promocyjnego - pobierz (pdf)
- pakiet reklamowy o wartości 5000 zł sponsorowany przez MT Targi; w skład pakietu wchodzą:
          - kolorowa reklama w katalogu Targów WorldHotel 2013
          - prezentacja na ekranach plazmowych (podczas 3 dni trwania Targów WorldHotel 2013)  znajdujących się w holu głównym Centrum MT Polska
          - informacja o zwycięskim produkcie oraz możliwość umieszczenia logo firmy na rok w specjalnie stworzonej w tym celu zakładce (dla zwycięzców konkursu) na stronie Targów WorldHotel
- okolicznościowy dyplom

 
Wyróżnieni w konkursie otrzymają
- pakiet promocyjny sponsorowany przez Izbę Gospodarczą Hotelarstwa Polskiego - zobacz, co wchodzi w skład pakietu promocyjnego dla wyróżnionych firm - pobierz (pdf)
- okolicznościowy dyplom

Aby wziąć udział w konkursie, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy i przesłać do Biura Organizatora Targów na podany adres (mailem lub pocztą). Do formularza zgłoszeniowego można dołączyć dodatkowe materiały dotyczące walorów zgłaszanego produktu, jak. np.: foldery, certyfikaty, a także przesłać sam produkt lub jego próbkę, jeżeli jest to możliwe.

Jawne zgłoszenia
Wszyscy zainteresowani konkursem na bieżąco na stronie internetowej Targów WorldHotel będą mogli śledzić informację, kto zgłosił się do konkursu i z jakimi produktami.

Produkty można zgłaszać w następujących kategoriach (w każdej z kategorii zostanie wyłoniony laureat):
- Wyposażenie i wystrój wnętrz hotelowych
- Tekstylia i galanteria hotelowa
- Sprzęt, urządzenia oraz usługi dla hotelarstwa
- Rozwiązania informatyczne dla obiektów noclegowych

 

Regulamin konkursu  pobierz (doc)

Formularz zgłoszeniowy (wypełniony należy przesłać do nas  mailem lub pocztą;  adresy podane w formularzu - pobierz (doc)

Pytania i dodatkowe informacje

Sylwia Bryniarska
PR & Event Specialist
tel.: 22 / 529 39 53
e-mail:
sbryniarska@mttargi.pl

Więcej: www.worldhotel.pl
    

 
architekci_rgb1.png

Partnerem Targów