Wyszukaj w katalogu

Polecane firmy
LUK STUDIO Pracownia Projektowa - Architektura

LUK STUDIO Pracownia Projektowa - Architektura

Poleć nas innym
Czym jest Logoterma?
(2013-11-21)
Bieżąca ciepła wody wydaje się nam czymś naturalnym i nieodzownym w każdym domu i mieszkaniu. Cóż musi się jednak stać aby docierała ona do naszych kranów zawsze i bez zastrzeżeń? Potrzebne jest nam urządzenie które zapewni nam przygotowanie pożądanej ciepłej wody. A może zadbałoby jeszcze o regulację temperatury powietrza w pomieszczeniu?

Ktoś powie, iż to zupełnie nie możliwe. Jednak firma Meibes łamie ten stereotyp. W swojej gamie posiada wiele różnorakich Logoterm, które służą właśnie do takich celów. Czym jest zatem owa Logoterma? Jest to specjalne urządzenie aby zapomnieć o kłopotach z dostępem ciepłej wody i rozwiązać kłopoty z ogrzewaniem i utrzymaniem stałej temperatury w powietrzu.

Logoterma eliminuje również inny problem, jakim jest zrezygnowanie z pionu ciepłej wody użytkowej, pionu cyrkulacyjnego i zasobnika ciepłej wody użytkowej, co zapewnia duże oszczędności już na etapie inwestycji jak i podczas długoletniej eksploatacji. Źródłem ciepła jest tutaj lokalna kotłownia bądź wysoko parametrowy węzeł cieplny.

Jeśli możemy sobie zapewnić takie dogodne rozwiązanie, nie warto długo się nad nim zastanawiać. W połączeniu np. z systemami solarnymi prócz oszczędności instalacyjnych i eksploatacyjnych możemy zapewnić dodatkowy upust kosztów. Bardzo ważnym aspektem jest tu również dbałość o nasze środowisko i promowanie ekologicznego budownictwa, które w obecnych czasach jest nie tylko modne ale i potrzebne. Pamiętajmy, że coraz szybciej napływają dokładne, specjalne przepisy które nakazują nam tę dbałość o środowisko czy chcemy czy też nie.

PUZ Meibes dba o kompleksową usługę i zapewnia nam poczucie komfortu na każdym etapie, czy to kupna czy też instalacji jak i specjalistycznego serwisu. Warto odwiedzić stronę producenta www.meibes.pl lub dedykowaną stronę Logoterm www.logotermy.pl i zapoznać się ze szczegółową  ofertą oraz cennikiem. Jeśli chcemy aby nasz układ grzewczy działał niezawodnie przez długie lata, a nam nie zdarzały się dodatkowe opłaty na remonty, propozycja firmy z Leszna jest bardzo rozsądnym rozwiązaniem.