Wyszukaj w katalogu

Polecane firmy
LUK STUDIO Pracownia Projektowa - Architektura

LUK STUDIO Pracownia Projektowa - Architektura

Poleć nas innym
CoBouw - hale przemysłowe dla różnych dziedzin gospodarki
(2014-02-24)
Prowadzenie działalności przemysłowej na szeroką skalę wymaga odpowiednich powierzchni hal przemysłowych. Jedną z firm, do której warto skierować swoje kroki planując taką inwestycję, jest firma CoBouw. Projektuje w pełni nowoczesne hale przemysłowe, wyróżniające się funkcjonalną infrastrukturą. Projekty hal przemysłowych wykonywane są zgodnie z aktualnymi trendami z całego świata, choć firma CoBouw dba każdorazowo o to, aby dostosować je do rodzimych wymagań przestrzennych. Najważniejsze jest, aby budowane hale przemysłowe spełniały w 100% oczekiwania inwestorów.

Typy hal przemysłowych

Oferowane za pośrednictwem strony internetowej www.cobouw.pl hale przemysłowe, wykonywane są z wykorzystaniem konstrukcji stalowej lub żelbetowej. Wśród hal przemysłowych oferowanych przez firmę CoBouw wyróżnia się:

-  Hale magazynowe,
-  Hale stalowe,
-  Hale przemysłowe,
-  Hale produkcyjne,
-  Sortownie owoców i warzyw,
-  Sortownie odpadów,
-  Chłodnie,

-  Mroźnie,
-  Hale logistyczne.

Obiekty projektowane i realizowane przez firmę CoBouw spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników. Zostaną wybudowane z dbałością o każdy, nawet najdrobniejszy szczegół. Z najwyższą starannością firma CoBouw dobiera materiały budowlane i wykończeniowe, które wykorzystywane są przy inwestycji w hale przemysłowe. Ważne jest, aby każdy taki obiekt został zaprojektowany zgodnie z obowiązującymi przepisami oraz spełniał wymagania w zakresie bezpieczeństwa. Rozwiązania techniczne stosowane w przypadku hal przemysłowych muszą być dostosowane do indywidualnych potrzeb każdej podejmowanej przez firmę CoBouw inwestycji.

Kto pracuje dla CoBouw?

Hale przemysłowe CoBouw - doświadczony zespół inżynierów i architektów, którzy na każdym etapie inwestycji współpracują z klientem i konsultują z nim projekt danego obiektu. Dzięki temu wspólnie wypracowują rozwiązania, które najlepiej odpowiadają specyfice danej działalności i ekonomicznym kwestiom całego przedsięwzięcia. Firma CoBouw każde zlecenie na hale przemysłowe przeprowadzi w sposób profesjonalny, z zastosowaniem w konstrukcji hal wszelkich niezbędnych instalacji grzewczych, technologicznych, elektrycznych i wentylacyjnych.