Wyszukaj w katalogu

Polecane firmy
LUK STUDIO Pracownia Projektowa - Architektura

LUK STUDIO Pracownia Projektowa - Architektura

Poleć nas innym
Gdzie kupić potrzebne materiały budowlane i wykończeniowe?
(2014-12-18)

Decydując się na remont lub wybudowanie domu często zapomina się o jednej z najważniejszych kwestii – gdzie kupić potrzebne materiały budowlane i wykończeniowe. Obecnie wiele osób kieruje się wprost do popularnych marketów, nie zastanawiając się nad jakością produktów. Oczywiście sklepy wielkopowierzchniowe oferują szeroki asortyment i niższe ceny, jednak finalnie kupowanie w marketach nie jest opłacalne. Wynika to ze słabej jakości materiałów, które szybko niszczą się w drodze użytkowania. Gdzie zatem kupować materiały budowlane?

Najlepiej skorzystać z oferty lokalnej hurtowni budowlanej, która zaopatruje się u różnych dostawców i posiada szeroki asortyment produktów. Jedną z takich hurtowni jest BK Business, która w swojej ofercie ma nie tylko materiały budowlane, ale również elementy wyposażenia łazienki, stolarkę okien i drzwi czy artykuły hydrauliczne. Firma Bk Business współpracuje z 5000 dostawców, przez co są w stanie zaoferować produkty z różnych półek cenowych i różnych firm. Dzięki temu wszystkie potrzebne materiały budowlane i wykończeniowe można nabyć w jednym miejscu. 

Błędnym przekonaniem jest stwierdzenie, że kupując w marketach zapłaci się znacznie mniej, niż w hurtowni. Kupując wszystko hurtowo i u jednego dostawcy można starać się o zniżkę lub rabat na kolejne zakupy. Dodatkowo, w lokalnych hurtowniach pracują wykwalifikowane osoby, za którymi stoi wieloletnie doświadczenie i odpowiednia wiedza. Doradztwo w zakresie materiałów budowlanych jest tak samo ważne jak ich jakość. Jak sprawdzić czy dana hurtownia budowlana jest godna zaufania?

Najlepiej sprawdzić nagrody i certyfikaty, które posiada spółka. BK Business zostało wyróżnione Gazelą Biznesu oraz Medalem Europejski, a właściciele firmy otrzymali tytuł Regionalnego Lidera Innowacji. Dzięki takim wyróżnieniom każda spółka staje się bardziej wiarygodna, przez co klient zyskuje pewność, że wszystkie kupione materiały są dobrej jakości i będę mu służyć przez długie lata.

1111.jpg