Wyszukaj w katalogu

Polecane firmy
LUK STUDIO Pracownia Projektowa - Architektura

LUK STUDIO Pracownia Projektowa - Architektura

Poleć nas innym
Mistrzostwa Polski Architektów w Narciarstwie Alpejskim – Ski Archi Cup 2015
(2015-02-03)

 

SAC motyw.jpg

 
Mistrzostwa Polski Architektów w Narciarstwie Alpejskim to ogólnopolskie wydarzenie, gromadzące architektów wokół sportowej pasji, które już na stałe zagościło w wielu kalendarzach. Tegoroczna, XXIV edycja zawodów odbędzie się w dniach 6-8 marca w Zakopanem, dokąd po raz kolejny uczestnicy przybędą, aby rywalizować o tytuły najlepszych narciarzy i snowboardzistów. Jak w ubiegłym roku, część sportowa odbędzie się na zboczach Kasprowego Wierchu na Hali Gąsienicowej.

Obok narciarskich wrażeń, program imprezy wypełniają spotkania z gośćmi specjalnymi, konkursy z atrakcyjnymi nagrodami oraz bogata część towarzyska. Wszystko to sprawia, iż wydarzenie to stanowi idealne połączenie sportowych wrażeń z relaksem w doborowym gronie koleżanek i kolegów architektów z całej Polski.

Piątek rozpocznie się od przyjęcia uczestników, które już tradycyjnie odbędzie się w holu zakopiańskiego hotelu Grand Nosalowy Dwór. W dalszej kolejności odbędzie się oficjalny trening z pomiarem czasu, realizowany przez specjalistów z Grupy Szafrański (założycielem Grupy jest Marcin Szafrański - dwukrotny olimpijczyk i były narciarz alpejski) , którzy będą wspomagać organizatorów również podczas samych zawodów. Pierwszy wieczór upłynie w relaksującej atmosferze i zostanie zakończony uroczystym losowaniem numerów startowych.

W sobotę, po zapoznaniu się z trasą, odbędą się zawody w kategoriach slalom gigant mężczyźni open, mężczyźni 35+, mężczyźni 45+, mężczyźni 55+, kobiety open, kobiety 35+ i kobiety 45+ oraz snowboard gigant mężczyźni open, mężczyźni 45+ i kobiety open. Zwieńczeniem pełnego emocji weekendu, będzie sobotni bankiet połączony z ceremonią wręczenia nagród, medali i trofeów.
Patronami honorowymi wydarzenia są Zarząd Główny Stowarzyszenia Architektów Polskich, Izba Architektów Rzeczypospolitej Polskiej oraz Klub Architektów Narciarzy i Tenisistów KLAN.

www.skiarchicup.pl

Źródło: M-Active Travel Sp. z o.o.