Wyszukaj w katalogu

Polecane firmy
LUK STUDIO Pracownia Projektowa - Architektura

LUK STUDIO Pracownia Projektowa - Architektura

Poleć nas innym
Projektancie! Otwórz się na morze możliwości z dekoria.pl
(2015-03-26)

Ile wysiłku trzeba włożyć w zaprojektowanie wnętrz, wie tylko osoba, która choć raz tego doświadczyła. Jest to praca twórcza, ale i niezwykle wymagająca. Z myślą o wszystkich architektach dekoria.pl przygotowała wyjątkową ofertę. Sprawdź, co możesz zyskać, jeżeli z niej skorzystasz.

d1e.jpg
 
Architekt wnętrz to ktoś odpowiedzialny za opracowanie projektu plastycznego wnętrz różnego typu. To artysta plastyk obdarzony wrażliwością i wyjątkowym wyczuciem estetyki. Magik, który przy pomocy kilku przedmiotów i trików tworzy pomieszczenia wygodne, stylowe, nowoczesne i zgodne z oczekiwaniami klienta (a te potrafią być bardzo różne). Właśnie dlatego warto zajrzeć na dekoria.pl – stronę największego producenta rolet rzymskich w Europie, nagrodzonego laurem Dobra marka 2014 i oferującego bogaty wybór tekstyliów oraz akcesoriów dekoracyjnych do domu.
 
DM 2014 logo 300 dpi.jpg
 
Czym są architekci.dekoria.pl?
Klientom zależy na wypracowaniu wokół siebie wyjątkowej i komfortowej przestrzeni, do której będą chcieli wracać, jak również chętnie w niej przebywać. W tym celu zwracają się po pomoc do architektów i oczekują od nich pełnego zaangażowania oraz prostych rozwiązań. Liczy się bezbłędne wyczucie tematu, pomysł i pełen profesjonalizm. Choć talentu nic nie zastąpi, to w dwóch pozostałych aspektach pomoże dekoria.pl, czyli społeczność tworzona przez architektów i projektantów. Możesz dołączyć do niej w bardzo prosty sposób.

Na stronie znajdziesz ponad 500 rodzajów tkanin do każdego wnętrza, szeroki wybór rolet, zasłon i firanek, pokrowce na sofy i fotele, finezyjne wzory koców i narzut, kilka tysięcy produktów dekoracyjnych, akcesoria i meble do jadalni, kuchni oraz łazienki. Dzięki takiemu zapleczu materiałów i ozdób łatwiej odnaleźć sposób na projekt z charakterem.

Zapis z korzyścią dla Ciebie
Najświeższe dane, informacje o rabatach – newsletter to Twoje bezpłatne źródło informacji o najnowszych kolekcjach i popularnych trendach.Co jeszcze proponuje dekoria.pl?

- atrakcyjny system rabatowy, dzięki któremu zaoszczędzisz,
- darmowe tekstury do programu CAD pozwalające skroić na miarę wizualizacje projektów,
- próbniki tkanin oraz miniatury produktów, którymi przekonasz klienta do swojego pomysłu,
- szycie na wymiar pod konkretne zlecenie klienta,
- szybki czas realizacji zamówienia trwający maksymalnie 7 dni roboczych,
- profesjonalna obsługa klienta odpowie na wszystkie pytania klienta.

Nasze inspiracje, Twoje projekty
Im więcej bodźców popycha nas do działania, tym trudniej wybrać najwłaściwsze rozwiązanie. Łatwo pogubić się w natłoku pomysłów, kolorów i planów. Doskonałym źródłem inspiracji są propozycje aranżacji wnętrz proponowane przez Dekorię.

Dekoria.pl, zdając sobie sprawę z różnorodności projektów, oferuje szycie na wymiar zgodnie z zaleceniami projektanta. Dzięki temu nawet najbardziej oryginalne rozwiązanie architektoniczne nie przeszkodzi w stworzeniu wyjątkowego wnętrza.

Niezależnie od tego, czy chcesz stworzyć chłodne wnętrze w stylu skandynawskim, sięgnąć po marynarskie elementy lub dekoracje dopełniające styl industrialny – wszystkie potrzebne elementy znajdziesz w jednym miejscu.
 
d2e.jpg
 
d3e.jpg

d4e.jpg
 
d5e.jpg

d6e.jpg

 


dekoria.jpg  
 Marka Dekoria to jedno z największych, najnowocześniejszych i w pełni profesjonalnych centrów szycia tekstyliów domowych, nagradzanych za jakość artykułów i obsługi. Fachowy personel, szeroki wybór produktów i atrakcyjny system rabatowy sprawiają, że projektanci i architekci chętnie współpracują z marką.