Wyszukaj w katalogu

Polecane firmy
LUK STUDIO Pracownia Projektowa - Architektura

LUK STUDIO Pracownia Projektowa - Architektura

Poleć nas innym
Buduj z nami i z pomysłem...
(2015-08-24)

W pierwszy wrześniowy weekend 5-6 zapraszamy do Hali Sportowej przy ul. I-go Maja 4 w Andrychowie gdzie po raz 5 już odbędą się TARGI „DOM Z POMYSŁEM” (Budownictwo, Instalacje, Wnętrza).

and-1080x675.jpg

Wśród tegorocznych wystawców wiele nowych firm. Zaprezentują one aktualności z ostatniej chwili:

- „JAZDĘ PRÓBNA KUCHNI” firma Merkury z Kalwarii Zebrzydowskiej udzieli fachowych porad, pokaże oraz wytłumaczy co kryj się pod tą nazwą

- Firma RAK Technika Cieplna przedstawi wszystko na temat ogrzewania podłogowego.
A także zapozna z „ciepłymi wycieraczkami, suszarkami niezbędnymi przed zbliżającym się sezonem jesienno-zimowym.

A ponadto: po raz pierwszy szeroka ekspozycja płytek i elementów wyposażenia łazienek na stoisku firmy TGS. Dla tych, którzy są w trakcie urządzania wnętrz firma WIMAT z Choczni zabierze nas w „ŚWIAT PODŁÓG” gdzie znajdziemy m.in. parkiety, mozaiki, deski podłogowe, panele drewniane, laminowane, systemy tarasowe oraz środki do pielęgnacji drewna. To tylko niektóre nowości tegorocznych targów w Andrychowie.

Zapraszamy Państwa serdecznie już teraz, aby w dniach 05-06.09. znaleźć chwilkę czasu i odwiedzić nasze targi, spotkać się z fachowcami, poznać nowe trendy w budownictwie, ogrzewaniu i wyposażeniu wnętrz a nawet wygrać nagrodę. Dzięki naszym wystawcom będzie do rozlosowania kilka nagród. Jakie, wkrótce podamy na lokalnych portalach oraz na naszym profilu facebookow’ym.A już 27.08. rozpocznie się na naszym profilu konkurs w którym do wygrania jest 4-rdzeniowy tablet z modemem. Zapraszamy !!!

Honorowy patronat na targami objęli: Burmistrz Andrychowa, Starostwa Wadowicki Od strony medialnej patronują nam: Nowiny Andrychowskie, Radio Andrychów,  Głos Wadowicki.            

„Więcej wiesz, więcej możesz”
Targi „Dom z Pomysłem” to nie tylko ekspozycje, ale informacje przekazane bezpośrednio.

Logo-promocja-targi.png

ZAPRASZAMY – PROMOCJA TARGI WADOWICE ORAZ WYSTAWCY BĘDĄ NA PAŃSTWA CZEKAĆ !!!


architekci_rgb1.png
 
Patronem Medialnym Targów