Wyszukaj w katalogu

Polecane firmy
LUK STUDIO Pracownia Projektowa - Architektura

LUK STUDIO Pracownia Projektowa - Architektura

Poleć nas innym
HOME & GARDEN – Targi Wnętrz i Ogrodów, Gliwice 21-22.05.2016r.
(2016-05-14)
 HOME & GARDEN – Targi Wnętrz i Ogrodów, Gliwice 21-22.05.2016r.
           Hala Sportowa Politechniki Śląskiej, ul. Kaszubska 28
          Gość specjalny : Architekt, designer Natalia Nguyen

Tegoroczne targi to ekspozycja kilkudziesięciu firm z branży wnętrz i ogrodów.
Przygotowaliśmy wiele atrakcji:

1. „Jazda Próbna Kuchni” na stoisku firmy MERKURY
2. Aranżacja ogrodu Firmy PATMAR z GLIWIC oraz DOMiGARDEN  z wykorzystaniem pergoli, tarasów oraz żagli przeciwsłonecznych.
3. Firma Halupczok Kuchnie i Wnętrza podczas prezentacji swojej kuchni RIVOLI -Linia Prestige Line-  zaprezentuje  pokaz kulinarny wraz z profesjonalnym kucharzem  Panem Robertem Wojnarowskim  na sprzęcie Siemens.
4. Studenci Wydziału Architektury Politechniki Śląskiej będą udzielali bezpłatnych porad w zakresie aranżacji i najnowszych trendów w designie wnętrz.
5. Polski Związek Działkowców  Okręg Śląski , Delegatura Rejonowa Gliwice na swoim stoisku zapozna z najnowszymi zmianami prawnymi , będzie służyć pomocą przy rozwiązaniu problemów z zakupem i uprawą swojej działki.

A ponadto Firma DEKORAL z Gliwic zapozna  z najnowszymi trendami  w systemie  malowania i dekoracji ścian.

Firma ROGATKA  z Zabrza zaprezentuje dla Państwa system nawadniania ogrodów Firmy GARDENA.
 
Producent mebli Firma BK MEBLE Kęty zaprezentuje cieszącą się największym powodzeniem wśród klientów kolekcję mebli LA w klasycznym stylu kolonialnym. Ekspozycja zostanie wzbogacona także o kolekcję B w białym kolorze, wpisującym się w najnowsze trendy wystroju wnętrz. Obydwie kolekcje wykonane są z litego drewna brzozowego.
            
W panelu ogród liczne stoiska zaoferują kwiaty balkonowe, drzewa, krzewy ozdobne, byliny, cebule kwiatowe, które będzie można zakupić bezpośrednio od producentów.

Pojawią się projektanci ogrodów, którzy udzielą fachowych porad dotyczących zakładania i pielęgnacji ogrodów. A ponadto meble i grille ogrodowe, które wyposażą Państwa ogrody.

Liczne nowości, ciekawe aranżacje to wszystko czekać będzie na Państwa podczas dwóch dni targowych 21 i 22 maja w godzinach od 10:00 do 17:00 na ternie Hali Sportowej Politechniki Śląskiej w Gliwicach, ul. Kaszubska 28.

Gościem Specjalnym Targów Home & Garden w niedzielę będzie Pani Architekt Natalia Nguyen , która będzie udzielała porad dla zwiedzających, przeprowadzi szybkie wizualizacje wnętrz.

Zapraszamy, tylko dwa dni targowe podczas których będzie można się zapoznać z kompleksową ofertą wyposażenia wnętrz oraz ogrodów. Targi Home & Garden Gliwice 2016r.

 promocjatargi.jpg

Więcej: www.promocja-targi.pl


architekci_rgb1.png
 
Patronem Medialnym Targów