Wyszukaj w katalogu

Polecane firmy
LUK STUDIO Pracownia Projektowa - Architektura

LUK STUDIO Pracownia Projektowa - Architektura

Poleć nas innym
Idealne na ścianę do łazienki
(2016-08-11)

Łazienka to pomieszczenie w każdym domu, w którym ściany narażone są na liczne zabrudzenia. Wilgotność jest bardzo wysoka, a więc postawienie na tradycyjną farbę do ścian może nie być najlepszym pomysłem. Szybko ulegnie ona zniszczeniu i może nawet odlecieć ze ściany. Lepiej zatem zarówno na podłodze jak i na ścianach położyć kafelki. Te są znacznie odporniejsze na wilgoć oraz zachlapania. Dodatkowo zachowują swój wygląd przez bardzo długi czas i bardzo dobrze się prezentują. Zastanówmy się zatem jak wybrać odpowiedni produkt dla siebie i gdzie dokonać zakupu.

novabell-light-silk-20x50-5-kolorow-glazura.jpg

 

Skomponowanie ze stylem łazienki
Aby odpowiednio dobrać płytki warto przejrzeć gotowe już wystroje łazienek. Na tej podstawie łatwo określić co najbardziej nam odpowiada i jakie połączenia kolorystyczne prezentują się według nas najlepiej. Dzięki temu będziesz w stanie dokonać naprawdę bardzo dobrego wyboru, z którego będziesz czerpać maksimum satysfakcji. Jest to kluczowe jeżeli pragniesz mieć naprawdę dobrze wyglądającą łazienkę. Taką, która pozytywne odczucia wzbudzi również u gości, którzy do Ciebie przyjdą. Samodzielna próba dobrania odpowiednich płytek może nie skończyć się najlepiej. Często bowiem brakuje nam odpowiedniego wyczucia tego jak połączyć ze sobą poszczególne kolory. Korzystanie z gotowych stylizacji to natomiast gwarancja znalezienia bardzo wielu ciekawych pomysłów.

Zabezpieczenie płytek
Ze względu na bardzo duże ryzyko zachlapania płytek, a co za tym idzie zniszczenia ich warto również zainteresować się specjalnymi powłokami na nie. Dzięki nim ryzyko zniszczenia tych produktów zostanie zredukowane do minimum. Jak najbardziej zatem warto postawić na glazurę, która gwarantuje dużą trwałość i doskonale sprawdza się właśnie w łazience. Dzięki niej będziesz mógł być pewien tego, że zakupione płytki będą bardzo dobrze zabezpieczone.

Gdzie kupować?
W tej kwestii istnieje wiele rozwiązań. Dostępnych jest bowiem mnóstwo sklepów, w których można znaleźć tego typu produkty. Pojawia się zatem pytanie na który z nich najlepiej postawić, aby być naprawdę zadowolonym z dokonanego wyboru. Naszym zdaniem najlepiej postawić na ofertę największych sklepów. Wybór w nich jest bowiem bardzo szeroki, a przy tym płytki łazienkowe zachowują bardzo dobrą jakość. Najlepiej spojrzeć na ofertę sklepu OBI, która dostępna jest na stronie: https://www.obi.pl/decom/category/Budować/Płytki/308 . Ze względu na ogromną liczbę produktów każdy będzie w stanie wybrać najbardziej odpowiedni dla siebie.

Podsumowanie

Płytki łazienkowe to zatem jedyny słuszny wybór jeżeli chodzi o pokrycie ścian w łazience. Produkty te są bardzo trwałe i dzięki temu, że stworzone zostały właśnie do tych miejsc to doskonale się w nich sprawdzają. Przy tym również świetnie wyglądają na ścianie i nie można im kompletnie niczego zarzucić. Jak najbardziej zatem warto postawić na te produkty.