Wyszukaj w katalogu

Polecane firmy
LUK STUDIO Pracownia Projektowa - Architektura

LUK STUDIO Pracownia Projektowa - Architektura

Poleć nas innym
Stylowe wnętrze najwyższej klasy – co musisz mieć?
(2017-01-23)

Urządzanie mieszkania lub domu dla wielu z nas może być sporym wyzwaniem. Jakie meble i dodatki wybrać, aby wnętrze było stylowe i pasowało do naszej osobowości? Ważne jest, aby zdecydować się na konkretny styl i konsekwentnie podążać wyznaczoną ścieżką. Niezależnie od tego, jaką estetykę wybierzemy – czy będzie to chłodny minimalizm, nowoczesny postindustrialny design, czy jasny styl skandynawski – w każdym wnętrzu najwyższej klasy powinno znaleźć się kilka obowiązkowych elementów. Pod lupę wzięliśmy najważniejsze z nich.

kuchnia.jpg

 

Kuchenny blat
Estetyczny blat jest w stanie odświeżyć każdą kuchenną zabudowę, zwłaszcza jeżeli jest wykonany ze szlachetnego drewna lub kamienia. To właśnie ten element, dużo bardziej niż meble decyduje o tym czy wnętrze zyska na klasie i luksusie. Przy wyborze blatu należy pamiętać, że musi on także niezawodnie spełniać także swoje funkcje praktyczne. Do najbardziej trwałych i estetycznych zalicza się te wykonane z marmuru, lub naturalnego drewna, przede wszystkim dębu.

Zlew granitowy
Trudno wyobrazić sobie stylową kuchnię z nieestetycznym, przestarzałym zlewem. Czasy, kiedy zlewozmywak odgrywał jedynie rolę praktyczną, odeszły w zapomnienie. Renomowana polska marka PrimaGran wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów, którzy szukają eleganckich, a przy tym funkcjonalnych rozwiązań. Każdy zlew granitowy sygnowany logo PrimaGran to gwarancja jakości a przy tym efektu wizualnego na najwyższym poziomie. Do wyboru mamy zlewy granitowe w wielu kolorach. Niezależnie od tego, czy wybierzemy zlew jednokomorowy, dwukomorowy, czy też narożny, będzie on wyglądał efektownie, stanowiąc ozdobę kuchni.

Sofa
Salon pełni funkcję reprezentacyjną, ponieważ jest to pomieszczenie, w którym spotykają się nie tylko domownicy, ale zapraszani przez nas goście. I jeśli salon jest sercem domu, to sercem salonu z pewnością powinna być wygodna, duża kanapa. Odpowiednio dopasowana sofa, wykonana z materiałów wysokiej jakości będzie ozdobą każdego domu. Do najbardziej szlachetnych i eleganckich modeli zalicza się te wykonane ze skóry. Dzięki wysokiej jakości wykonania na całej powierzchni, stylowa sofa może być usytuowana w centralnej części pokoju, oraz wyposażona w dużą ilość poduszek i koców.

Królewskie łóżko
W sypialni oprócz niego nie musi znajdować się zbyt dużo dodatków, żeby wnętrze wyglądało stylowo. Łóżko to jeden z najważniejszych elementów wyposażenia każdego domu. Przede wszystkim musi umożliwiać zdrowy sen, ale może przy tym pełnić funkcję dekoracyjną. Przykryte stylowym, puszystym kocem i ozdobione poduszkami sprawi, że wnętrze nabierze wyjątkowego charakteru. W 2017 roku na szczycie designerskich rankingów są duże, „królewskie” łoża z tapicerowanymi zagłówkami.

Wymienione wyposażenie stanowi obowiązkowe minimum stylowych wnętrz. Nieoczywisty zdaje się wybór zlewozmywaka, jako urządzenia, który ma duży wpływ na ogólny wygląd pomieszczenia. Zlew granitowy stał się jednak niezbędnym elementem każdej, najwyższej klasy kuchni. Ceniona marka PrimaGran oferuje stylowe zlewozmywaki najlepszej jakości.