Wyszukaj w katalogu

Polecane firmy
LUK STUDIO Pracownia Projektowa - Architektura

LUK STUDIO Pracownia Projektowa - Architektura

Poleć nas innym
USM kreatywne rozwiązanie dla domu
(2018-08-31)

Modułowe meble USM wyprzedziły czasy, w których je zaprojektowano.  Pomysł łączenia metalowych ścianek za pomocą opatentowanego kulkowego łącznika ma już ponad 50 lat, jednak nie stracił nic ze swej świeżości. 

fot_Mood-Design_usm_8490_highresm.jpg


USM to najlepszy przykład tego, że najlepsze pomysły są genialne przez prostotę i uniwersalność.  Służące do przechowywania moduły szwajcarskiego producenta można powielać w nieskończoność, a dzięki różnym funkcjom wykorzystywać na wiele sposobów.

Mebel daje swobodę komponowania ze sobą otwartych półek, szafek i szuflad, dlatego może znaleźć miejsce w każdego rodzaju pomieszczeniu. W salonie posłuży jako regał, biblioteka, komoda lub konsola. Przeszklone półki zamienią go w witrynę do jadalni. Pojedynczy moduł z drzwiczkami lub szufladą sprawdzi się jako stolik nocny w sypialni. To samo rozwiązanie z kółkami będzie praktycznym kontenerem wsuwanym pod stół do pracy w domowym biurze. Do przedpokoju z kolei można skonfigurować wieszak z zamykaną częścią i siedziskiem.

Nowością wprowadzoną w zeszłym roku jest oświetlenie ledowe. Funkcja została rozwiązana w sposób, który nie wpływa na wygląd mebla. Prąd o napięciu 24 V przewodzi stalowa konstrukcja. Budowa USM daje wolność tworzenia różnej wielkości mebli. Od dużych systemowych bibliotek i regałów, przez mniejsze, wolnostojące meble do przechowania, aż po modele składające się z pojedynczego modułu. Marka USM dostępna jest w showroomie MOOD. www.mood-design.pl

fot_Mood-Design_usm_8480_highresm.jpg

fot_Mood-Design_usm_3478_highresm.jpg