Wyszukaj w katalogu

Polecane firmy
LUK STUDIO Pracownia Projektowa - Architektura

LUK STUDIO Pracownia Projektowa - Architektura

Poleć nas innym
Sale konferencyjne i szkoleniowe dla firm
(2018-09-19)

 

roundtable-828546_1280.jpg

Małe firmy i przedsiębiorstwa handlowe często nie dysponują oddzielnym pomieszczeniem przeznaczonym do spotkań z kontrahentami, prowadzenia szkoleń czy konferencji. Zdarza się jednak, że niewielka firma również potrzebuje odpowiedniej przestrzeni biurowej, aby przeprowadzić efektywne szkolenie wśród pracowników lub klientów firmy, konferencję z kluczowymi kontrahentami lub ważne zebranie firmowe. Wówczas warto skorzystać z oferty wynajmu odpowiedniej wielkości lokalu i zorganizować profesjonalne spotkanie.

Nowoczesny design w sali konferencyjnej

Przeznaczone na spotkania dla przedsiębiorców, doskonale wyposażone sale o odpowiedniej powierzchni z powodzeniem mogą konkurować z innymi salami tego typu w hotelach. W zależności od lokalizacji sale przygotowane są do przyjęcia nawet dużej liczby osób bez ograniczania przestrzeni. Każda sala może zostać wyposażona w wygodne meble, a także wysokiej jakości sprzęt usprawniający przebieg konferencji. Firma officelist.pl zapewnia profesjonalne usługi w zakresie wynajmu i aranżacji nieruchomości w największych miastach Polski. Dogodne, dobrze skomunikowane z centrum lokalizacje i znakomicie wyposażone sale konferencyjne cieszą się ogromnym powodzeniem wśród małych, średnich i dużych firm, a odpowiedni wystrój zapewnia owocne spotkania biznesowe.

Typowe wyposażenie sali konferencyjnej

W odpowiednio wyposażonej sali konferencyjnej powinien znaleźć się m.in. niezawodny sprzęt multimedialny tzn. wygodny projektor, który umożliwi sprawne wyświetlanie prezentacji, pokazanie slajdów oraz wykresów. Projektor przeznaczony do spotkań biznesowych oraz szkoleń powinien być znacznie lepszej jakości niż rzutnik domowy czy szkolny. Równie ważny jest dostęp do Internetu oraz klimatyzacja.

Profesjonalny projektor biznesowy i inne sprzęty

Warto pamiętać, aby projektor miał właściwą rozdzielczość – optymalna będzie jakość FULL HD (1920/1200), pozwalająca przedstawić obraz o powierzchni 500 cali dostosowany do sali konferencyjnych o dużych powierzchniach. Optymalnym rozwiązaniem jest podwieszany projektor zamontowany do sufitu, gdyż zajmuje niewiele miejsca i umożliwia lepszą aranżację całego wnętrza. Warto również zadbać o to, aby projektor miał bezprzewodowa łączność z komputerem, a także o wygodne dodatkowe udogodnienia, tj. sterowanie pilotem, rozwijany ekran albo tablica interaktywna, a także wskaźnik laserowy. Z pewnością podniosą one atrakcyjność i efektywność każdej prezentacji czy szkolenia. Niezbędnym elementem niemalże każdej sali szkoleniowej są poręczne flipcharty na stelażu przeznaczonej do szybkiej komunikacji z odbiorcą. Ponadto wielu organizatorów konferencji czy szkoleń zapewnia swoim klientom laptopy oraz dogodny dostęp do Internetu za pomocą Wi-Fi.

Optymalna akustyka i nagłośnienie w sali konferencyjnej

W przypadku dużych pomieszczeń niezbędne będzie odpowiednie nagłośnienie. Dzięki temu uczestnicy konferencji czy szkolenia będą mogli swobodnie komunikować się z osobą prowadzącą spotkanie, jak również między sobą. Najlepszym rozwiązaniem jest profesjonalny system audio, który umożliwi wszystkim osobom biorącym udział w spotkaniu idealny odbiór.