Wyszukaj w katalogu

Polecane firmy
LUK STUDIO Pracownia Projektowa - Architektura

LUK STUDIO Pracownia Projektowa - Architektura

Poleć nas innym
Antonio Lupi – sztuka i urok kolorów w łazience
(2018-10-17)

Każdy kolor wywołuje w nas wiele różnych emocji. To subiektywne i osobiste doświadczenie oraz zmysłowa podróż. Nic bardziej nie sprawia, że czujemy się swobodnie niż miejsce, którego styl jest odzwierciedleniem naszych własnych doznań, uczuć, wspomnień i potrzeb.

fot.Mood-Design_antoniolupi ALBUME colore.jpg


Antonio Lupi, umywalka Albume z towrzywa Cristalmood

O zindywidualizowanym podejściu do urządzania wnętrz myśli marka Antonio Lupi, która nigdy nie podąża utartymi ścieżkami. Wprowadzając na rynek serie umywalek Ago, Catino, Urna i Verso pozwala klientom wybrać jeden z 31 kolorów ze swojej palety. Możliwe jest to dzięki innowacyjnemu materiałowi jakim jest Flumood, który powstał w wyniku nieustannych badań technologicznych. Choć już wcześniej umywalki były atrakcyjne wizualnie, odporne na codzienne użytkowanie i przyjemne w dotyku, to nowe produkty z Flumood jeszcze lepiej odpowiadają na potrzeby miłośników designu. A to dzięki wyjątkowo zróżnicowanej kolorystyce. Wszystkie barwne umywalki są malowane w lakierni w kolorze z palety Antonio Lupi. Pozwala to idealnie wpasować je w aranżację salonu kąpielowego, bądź też potraktować umywalkę jako wizualny kontrapunkt – kontrastowy element w całości wnętrza.

                                             fot.Mood-Design_antoniolupi URNA colore mirtillo.jpg      fot.Mood-Design_antoniolupi VERSO color mostarda.jpg

                             Umywalki Urna i Verso z tworzywa Flumood

Kolejnym opracowanym przez włoskiego producenta tworzywem, otwierającym nowe możliwości w aranżowaniu łazienki, jest Cristalmood. To nowy rodzaj żywicy poliestrowej, do której dodawane są pigmenty. Materiał jest bardzo wytrzymały i daje połyskujący efekt. Z niego wykonana jest wanna Reflex, charakteryzująca się zgrabnym, prostym kształtem. Model dostępny jest w kilku kolorach, a jego niecodzienny design podkreśla gra świateł i refleksy wody widoczne przez lekko transparentną powierzchnię wanny. Dzięki zastosowaniu żywicy wanna jest o 30% lżejsza od modeli wykonanych z kompozytów jak Flumood lub Cristalplant. Z tego samego tworzywa wykonane są również umywalki z serii Albume.

10.10w.jpg

Wanna Reflex z tworzywa Cristalmood

 

 
fot.Mood-Design_Cristalmood colore PETROLIO vasca gen.jpg     fot.Mood-Design_Cristalmood colore LIME vasca gen.jpg

Wanna Reflex z tworzywa Cristalmood


          fot.Mood-Design_antoniolupi ALBUME family (4).jpg

Umywalki z serii Albume z tworzywa Cristalmood i marmurowymi podstawami

Nowości Antonio Lupi są bez wątpienia otwierają całkowicie nowe możliwości w projektowaniu łazienki. Zrywają z konwencjami i zapraszają do okrywania kolejnych obszarów dla naszej kreatywności. Produkty Antonio Lupi obejrzeć i kupić można w showroomie MOOD. www.mood-design.pl

10.10.jpg
Wanna Reflex i umywalka Albume z tworzywa Cristalmood