Wyszukaj w katalogu

Polecane firmy
LUK STUDIO Pracownia Projektowa - Architektura

LUK STUDIO Pracownia Projektowa - Architektura

Poleć nas innym
WZORY na wiosnę – 27/28 kwietnia 2019
(2019-03-04)
 
WZORY-WIOSNA-2019-fb-01-1250x640.jpg
 
Zapraszamy w ostatni weekend kwietnia 27-28.04, tuż przed długim weekendem na wiosenne WZORY!

WZORY to dwa dni targów w Domu Towarowym Bracia Jabłkowscy, które będą świetną okazją, aby kupić piękne rzeczy do domu zaprojektowane przez młodych designerów i wyprodukowane przez polskich rzemieślników!

Na Wzorach znajdziecie rośliny, meble, ceramikę, grafiki, tekstylia, a także dekoracje i akcesoria – słowem wszystko, co potrzebne, aby mieszkało się pięknie i wygodnie.

Jak zawsze na wiosnę – będzie zielono! My też kochamy rośliny – dlatego na wiosennej edycji znajdziecie wszystko co sprawi że Wasz dom zakwitnie! Na wiosennych Wzorach kupicie: rośliny na parapet, na balkon i do mini ogródków, doniczki, systemy i lasy w szkle.

Design, to nie tylko najnowsze kolekcje, to piękne i funkcjonalne przedmiotyz minionych lat, dlatego nie może u nas zabraknąć strefy vintage, na której znajdziecie selekcje od najlepszych, polskich sklepów vintage.

Na parterze i dwóch piętrach zabytkowego Domu Towarowego odtworzymy atmosferę niezwykłych zakupów. Stworzymy strefy MEBLI, CERAMIKI, OŚWIETLANIA, TEKSTYLIÓW, VINTAGE, AKCESORIA, DZIECKA i GRAFIKI oraz  stworzymy specjalne strefy: ROŚLINY i ZERO WASTE.

Podczas tegorocznej edycji planujemy zorganizować serie warsztatów dotyczących chodowli i uprawy roślin, doboru roślin do wnętrz,  także warsztatów ze Stowarzyszeniem Zero Waste podnoszących świadomość społeczną w kierunku zmiany wzorców produkcji i konsumpcji. 
Plan warsztatów już niebawem!

WZORY to największe Warszawskie Targi Designu. Od 6 lat organizujemy największe wydarzenia targowe stolicy, których ideą jest łączenie najnowszego polskiego designu i odbiorców, zainteresowanych posiadaniem pięknych przedmiotów. WZORY to miejsce, w którym młodzi projektanci i nowocześni rzemieślnicy mają szansę pokazać swoje produkty ludziom. Odwiedzający nasze targi zaś mogą nabyć rzeczy unikalne, często tworzone ręcznie i przede wszystkim – eko i fair traid; często niedostępne w galeriach handlowych i stacjonarnych sklepach. Młodzi projektanci mogą skonfrontować swoje pomysły i produkty z rynkiem.Z energii, która wytwarza się na kolejnych spotkaniach w ramach Warszawskich Targów Designu, małe marki projektowe rosną, a odbiorcy mają coraz piękniejsze domy i wnętrza.

http://wzorytargi.pl/

Współpraca z Wzorami
Jagoda Valkov
tel.: +48 606-904-603
e-mail: jagodavalkov@wzorytargi.pl