Wyszukaj w katalogu

Polecane firmy
LUK STUDIO Pracownia Projektowa - Architektura

LUK STUDIO Pracownia Projektowa - Architektura

Poleć nas innym
Wygoda na wagę złota - system Fibaro
(2021-04-16)

Żyjąc w zglobalizowanym świecie, gdzie rozwój technologiczny jest na porządku dziennym, zaczęliśmy się przyzwyczajać do pewnego rodzaju wygody, a poziom naszego życia znacznie się zmienił. Lubimy sprawdzać i testować nowe rozwiązania technologiczne. Szczególnie teraz, gdy zostaliśmy odcięci od świata, a wszystkie dziedziny życia zostały przeniesione w nasze cztery ściany, w miejsce, które kiedyś kojarzyliśmy z odpoczynkiem i chwilą dla siebie, bardzo ważne jest, aby nasz dom był praktyczny, a wszelkie udogodnienia były na najwyższym poziomie.

 

glowne_20210416151436_g01e4af637276dd97e2704353b724cfe1d24daab2eb3abac4122459772e634410e6eea5f213e5ad2643894fa675e29da9fc050658b818552f0b5722f692243ad7_1280.jpg

 

Przemyślany wybór

Wiemy jednak, że wszystko niesie ze sobą konsekwencje. Choć rozwój technologiczny otwiera nam drzwi na nowe możliwość, to często sprawia, że czujemy się atakowani z każdej strony ofertami, reklamami. W takim momencie, mniej lub bardziej jesteśmy zmuszeni, aby stawić czoła agresji rynkowej, która w każdym człowieku wyzwala ogromną, wręcz nienaturalną chęć posiadania wszystkiego. Konsument staje się jednostką zdolną do wiecznego nabywania, a co gdyby wszelkie nasze udogodnienia były przemyślaną i dobrą inwestycją? Gdybyśmy, w końcu nauczyli się odróżniać, co jest faktycznie nam potrzebne i co będzie wpływało na poprawę komfortu naszego życia?

Inwestuj mądrze

Podczas budowy domu lub wykańczania mieszkania często stajemy przed dylematem, na co przeznaczyć dodatkowe środki. Czy na ekskluzywną kanapę? Jacuzzi, basen, a może saunę? Te wszystkie rzeczy są wspaniałymi udogodnieniami, ale tylko przez czas, w którym z nich korzystamy. Wyobraź sobie, ile razy dziennie korzystasz z instalacji elektrycznej: włączasz światło czy wentylator. Otwierasz bramę lub furtkę domofonem, a może uzbrajasz alarm lub zasuwasz rolety? To wszystko robisz kilkadziesiąt, a nawet kilkaset razy dziennie. I będziesz to robić codziennie, nawet jak już znudzi Ci się basen czy sauna, a blask kanapy przygaśnie.

Inteligentny dom Fibaro na wyciągnięcie ręki

Słyszałeś kiedyś o systemie Fibaro? Jest to firma, która oferuje proste w użyciu, najwyższej jakości urządzenia, dzięki którym, Twój dom zyska inteligencję, a Ty będziesz mógł cieszyć się codziennie bogactwem ułatwień i większym bezpieczeństwem. Dodatkowo, system Fibaro można zamontować również w już wybudowanym domu, na wiele lat po zamieszkaniu. Dzięki temu, nie musisz się martwić o kucie ścian lub planować generalny remont. Z systemem Fibaro nie jest to konieczne, gdyż cały montaż odbywa się bezproblemowo.

Szeroka oferta produktów Fibaro

Fibaro Warszawa łączy ze sobą styl, inteligencję i funkcjonalność. W ich ofercie można znaleźć produkty, sterujące oświetleniem, bramami i roletami. Możliwe jest również sterowanie ogrzewaniem oraz integracja z systemem alarmowym, co znacząco wpływa na zwiększenie zarówno naszego bezpieczeństwa, jak i całej posiadłości. System Fibaro umożliwia również integrację urządzeń audio, TV, klimatyzacji i wiele innych. Wszystko to, przy bezinwazyjnym montażu może od zaraz zwiększyć komfort naszego życia.

Korzyści z posiadania systemu Fibaro

Dodatkowym atutem z posiadania Fibaro w Warszawskim domu jest sposób sterowania wszelkimi urządzeniami. Posiadając linie gniazd, przełączników oświetlenia, sterowników rolet, żaluzji czy bram oraz systemu bezpieczeństwa Fibaro, jesteśmy w stanie sterować nimi z dowolnego miejsca zarówno w domu, jak i poza nim. Jak to możliwe? Inteligentny sterownik rolet, żaluzji i bram, oraz ściemniacz światła, możemy zamontować w każdym miejscu w naszym domu, przy kanapie, na ścianie, gdziekolwiek nam się marzy. Wieczorny seans przy ściemnionym świetle, to nie problem! Dzięki systemowi Fibaro, światło będziesz miał na wyciągnięcie ręki. Dodatkowo, dużym plusem produktów tej linii jest możliwość sterowania wszystkim za pomocą inteligentnej aplikacji mobilnej. Ta opcja idealnie sprawdzi się, kiedy wychodząc z domu, prawdopodobnie zapomnisz zgasić światła, a złe myśli o wysokości rachunków, jakie przyjdzie Ci zapłacić, nie będą zaprzątały Ci głowy przez cały dzień.

Idź za ciosem

Do firm oferujących system Fibaro w Warszawie, bez wątpienia, można zaliczyć Vinci Home, która od kilkunastu lat poszukuje, rozwija i udoskonala najlepsze systemy sterowania inteligentnym domem. Firma o pięknej historii, której pasją jest dostarczanie klientom najlepszych, dostosowanych do nich, innowacyjnych systemów sterowania.

Usługi Vinci Home

Oferta Vinci Home jest bardzo szeroka, w jej skład wchodzą wszelkie usługi związane z instalacją elektryczną. Wszystko po to, aby zapewnić Ci jak najwyższy standard mieszkania. Wśród licznych usług znajdziesz: sterowanie światłem, ogrzewaniem, klimatyzacją, roletami i całym domem. Dodatkowo, firma zapewnia Ci możliwość zarządzania multiroomem i kinem domowym oraz oferuje montaż sieci lan oraz tv-sat. Poza tym, abyś zawsze czuł się bezpiecznie, masz możliwość skorzystania z usług systemu alarmowego oraz monitoringu video. Jednak, jeśli zależy Ci jeszcze na oszczędności energii, Vinci Home zajmuje się również fotowoltaiką. Dzięki tak szerokiej ofercie, możesz zaoszczędzić czas, który przeznaczyłbyś na poszukiwanie szeregu specjalistów. Vinci Home zajmie się wszystkim.

Współpraca z Vinci Home i usługi Fibaro w Warszawie

Vinco Home jest firmą, której zależy na profesjonalnym podejściu do klienta. Z tego powodu, przygotowaliśmy plan współpracy, który opiera się na kilku krokach, po których przejściu możesz cieszyć się wymarzonym inteligentnym domem.
Pierwszym etapem współpracy z Tobą, będzie spotkanie lub rozmowa telefoniczna, podczas której przedstawiciel naszej firmy zapyta Cię o wszystkie Twoje oczekiwania, potrzeby, a nawet przyzwyczajenia.
Krok drugi to projekt. Na tym etapie przygotowujemy projekt, według którego będziemy dokonywać realizacji Twoich marzeń.
Etap trzeci to montaż. W jego trakcie zostaną zamontowane wszystkie przedstawione Ci w projekcie udogodnienia z zakresu usług Fibaro Warszawa.
Punkt czwarty to długo wyczekiwanie uruchomienie wszelkich udogodnień, które wiąże się również z przeszkoleniem wszystkich użytkowników. Jest to oczywiście najprzyjemniejszy etap współpracy. Na koniec, w razie potrzeby zostaje serwis i modernizacja, by system był zawsze dopasowany do Twoich aktualnych preferencji. Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z nami już dziś!