Wyszukaj w katalogu

Polecane firmy
LUK STUDIO Pracownia Projektowa - Architektura

LUK STUDIO Pracownia Projektowa - Architektura

Poleć nas innym
Design Express udostępnia potężne narzędzie do renderowania w czasie rzeczywistym i wirtualnej rzeczywistości – Enscape
(2021-08-06)


Design Express, znany architektom przede wszystkim jako dystrybutor Vectorworks, właśnie wprowadził na polski rynek Enscape, intuicyjne narzędzie do wizualizacji, które w pełni integruje się z różnym oprogramowaniem do projektowania BIM i CAD. Co wyróżnia Enscape na tle innych programów? Natychmiastowe, wysokiej jakości renderingi i możliwość projektowania realistycznych doświadczeń w wirtualnej rzeczywistości, które pomagają architektom wyróżnić się na rynku.

rhino.jpg

 

skp_interior2.jpg

 

Kluczowe wyróżniki Enscape 3.0:

Intuicyjna praca: Enscape nie wymaga specjalistycznej wiedzy, aby z niego korzystać. Rozpoczęcie pracy w programie następuje natychmiast po wciśnięciu przycisku „Start”.

Połączony proces projektowania i wizualizacji: dzięki niemu można tworzyć projekty, generować dokumentację i wizualizować efekt w jednym modelu. Zmiany w projekcie są natychmiast widoczne!

Renderowanie w czasie rzeczywistym i wirtualna rzeczywistość: umożliwia spacerowanie czy niemal lot nad projektem, dzięki czemu można podejmować lepsze i szybsze decyzje projektowe.

Atrakcyjna oferta cenowa: Enscape to przystępne cenowo narzędzie dostępne w ramach miesięcznych lub rocznych subskrypcji.

Fotorealistyczne projektowanie: wysokiej jakości renderingi i wirtualna rzeczywistość pozwalają klientom doświadczać projektów tak, jakby już były rzeczywistością.

Współpraca pomiędzy Design Express i Enscape GmbH.

Design Express jest dystrybutorem oprogramowania Enscape w Belgii, Holandii, Francji, Wielkim Księstwie Luksemburga oraz w Polsce, dostarcza je bezpośrednio do klientów głównie z sektora B2B.

Design Express działa jako Center of Excellence dla Enscape na swoich rynkach, a także dba o lokalne aktualizacje oprogramowania w języku polskim i holenderskim.

Specyfikacja Enscape 3.0

Enscape jest w pełni kompatybilny z programami: SketchUp, Revit, Archicad, Rhinoceros i Vectorworks.

W tej chwili Enscape jest dostępny tylko dla systemu Microsoft Windows.

Z Enscape można korzystać w planie miesięcznym lub rocznym, z możliwością wyboru licencji jednostanowiskowej (licencja na jeden komputer) lub wielostanowiskowej (licencja na wiele komputerów). Ceny wahają się od 175 zł netto do 310 zł netto miesięcznie.

Logo Design Express.png

 


O Design Express

Design Express jest jednym z wiodących dystrybutorów oprogramowania dla projektantów architektury, krajobrazu i eventów, zatrudniającym osiemdziesięciu pracowników w krajach Beneluksu, Francji i Polsce.

Design Express wspiera projektantów w dziedzinie architektury, projektowania wnętrz, ogrodnictwa, krajobrazu, urbanistyki i eventów w ich codziennej misji kreowania otaczającego nas świata. Dostarcza intuicyjne, elastyczne i przyjazne oprogramowanie, które wspiera kreatywność projektantów i ożywia ich projekty.

Kluczowymi programami w ich ofercie są Vectorworks (od producenta Vectorworks Inc.) oraz Lumion. W ramach dzisiejszej premiery do oferty dołącza również wtyczka Enscape.

Logo Enscape.jpg
Adresy internetowe stron różnych rynków:

NL: www.enscape3d.nl

BE: www.enscape3d.be

FR: www.enscape-3d.fr

PL: www.enscape-3d.pl