Wyszukaj w katalogu

Polecane firmy
LUK STUDIO Pracownia Projektowa - Architektura

LUK STUDIO Pracownia Projektowa - Architektura

Poleć nas innym
Komandor Śląsk organizuje konkurs na aranżacje pokoju dziecięcego
(2011-08-19)
Komandor Śląsk organizuje konkurs na aranżacje pokoju dziecięcego

Z dniem 16 sierpnia firma Komandor Śląsk uruchomiła konkurs „Pokój dla pociech”, w którym zadaniem architektów i projektantów jest zaprojektowanie linii mebli modułowych dla dzieci wraz z pełną aranżacją wnętrza. Patronat merytoryczny nad konkursem objęła Śląska Okręgowa Izba Architektów.

komandorkonkurs.jpg

Konkurs  „Pokój dla pociech” skierowany jest przede wszystkim do projektantów wnętrz, plastyków, architektów, pracowni architektonicznych i projektowych oraz studentów ASP.
Przedmiotem konkursu jest zaprojektowanie linii mebli modułowych dla dzieci w wieku od 5 do 13 lat w dwóch wariantach – dla chłopca i dla dziewczynki. Integralną część projektu stanowić będzie kompletna aranżacja wnętrza pokoju z uwzględnieniem wybranych mebli z zaprojektowanej linii.
 
Wyboru zwycięzcy dokona 3-osobowe jury w którego składzie znajdą się
- arch. Michał Buszek- Prezes Śląskiej Okręgowej Izby Architektów
- Jerzy Wrześniewski  - członek Polskiego Związku Artystów Plastyków
- Andrzej Woźniak – Prezes Komandor Śląsk S.A.

Autor zwycięskiego projektu otrzyma nagrodę pieniężną w wysokości 4 tys. złotych. Dodatkową nobilitacją dla zwycięzcy konkursu będzie urządzenie wnętrza pokoju dziecięcego wg zaproponowanej koncepcji w nowopowstałym salonie firmowym Komandor Śląsk S.A. przy ul. Hallera 70 w Katowicach. Salon ten mieści się w zabytkowej willi „U Rzepki” wybudowanej w latach trzydziestych XX wieku w stylu funkcjonalizmu i będzie jednym z największych salonów firmy Komandor w Polsce. Uroczysta gala wręczenia nagród odbędzie się w dniu otwarcia salonu na przełomie października i listopada.

Więcej informacji na temat szczegółów konkursu oraz formularz rejestracyjny można znaleźć na stronie www.slask.komandor.pl/konkursWięcej informacji udziela:
Łukasz Kadłuczka – Specjalista ds. marketingu
tel. +48 32 730 19 39
lkadluczka@komandor.pl