Wyszukaj w katalogu

Polecane firmy
LUK STUDIO Pracownia Projektowa - Architektura

LUK STUDIO Pracownia Projektowa - Architektura

Poleć nas innym
XXIV Międzynarodowe Targi Sprzętu Oświetleniowego – ŚWIATŁO 2016, Warszawa 27-29.01.2016
(2016-01-29)

XXIV Międzynarodowe Targi Sprzętu Oświetleniowego – ŚWIATŁO 2016 27-29 stycznia, Warszawskie Centrum Wystawiennicze EXPO XXI

EXPO XXI Warszawa
ul. Prądzyńskiego 12/14
01-222
Warszawa

swiatlo

Targi ŚWIATŁO na stałe wpisały się w kalendarz imprez targowych zarówno w Polsce, jak również za granicą. Misja branżowej edukacji, która przez lata przyświecała organizatorom zaowocowała pojawieniem się nowej jakości na polskiej mapie targowej. Targi ŚWIATŁO to nie tylko największe branżowe targi oświetleniowe w Europie Środkowowschodniej, lecz także jedyne wydarzenia branżowe w Polsce łączące prezentację najnowszych produktów z koncepcją szkoleniową. Agencja Soma, promując corocznie firmy i ich produkty, jednocześnie dba o bogatą ofertę warsztatową dla uczestników targów, którzy mogą brać udział w seminariach naukowych, konferencjach i szkoleniach dla specjalistów, obejmujących prezentację sprzętu i najnowszych technologii stosowanych w branży oświetleniowej, elektrotechnicznej i budownictwie.

W 2015 roku spotkania zgromadziły blisko 2 000 osób: architektów, inżynierów elektryków, inspektorów nadzoru, instalatorów oraz przedstawicieli władz samorządowych, zarządów dróg i zakładów energetycznych. Reprezentanci różnych sektorów i profesji mieli okazję skonfrontować wiedzę praktyczną z ofertą producentów prezentowaną na ekspozycjach. Producenci i dystrybutorzy zaprezentowali na Targach sprzęt i technologie pozwalające na zmniejszenie zużycia energii, zwłaszcza energii elektrycznej. Ogromnym zainteresowaniem cieszył się sektor poświęcony technologii LED. Tej tematyce poświęcona była dwudniowa konferencja z udziałem specjalistów z Polski i ze świata. Wiele z proponowanych rozwiązań miało swoją premierę właśnie podczas Targów.

W programie tegorocznej edycji tradycyjnie znajdą się seminaria, konkursy i warsztaty, m.in. Konferencja Technologia LED i OLED,  Konferencja ARCHITEKTURA*ŚWIATŁO*PRZESTRZEŃ przyciągająca co roku architektów i projektantów z całej Polski oraz wiele dodatkowych wydarzeń towarzyszących.

KONFERENCJA ARCHITEKTURA -ŚWIATŁO- PRZESTRZEŃ
XXIV Międzynarodowe Targi ŚWIATŁO 2016

Targom ŚWIATŁO 2016 towarzyszyć będzie Konferencja Architektura-Światło-Przestrzeń. 28 stycznia 2016, już po raz 18-sty projektanci oświetlenia spotkają się z przedstawicielami świata architektury.

Spotkanie otworzy prezentacja warszawskiej Pracowni Architektonicznej WXCA. Podczas spotkania ogłoszone zostaną wyniki i wręczone nagrody w kreatywnym konkursie dla młodych architektów, designerów, twórców Rytm światła – hotel w krajobrazie oraz konkursie EKO lampa w mieszkaniu.

Gościem specjalnym konferencji będzie Keith Williams, jeden z czołowych architektów w Wielkiej Brytanii. Architekt jest współzałożycielem pracowni architektonicznej Keith Williams Architects, działającej na arenie międzyrządowej, a której realizacje były wielokrotnie nagradzane.

Spotkanie uświetnią dwie prezentacje dotyczące sposobów kreowania przestrzeni architektonicznej za pomocą  sprzętu oświetleniowego.

PROGRAM SZKOLEŃ

TEMATYKA TARGÓW ŚWIATŁO

    OŚWIETLENIE TECHNICZNE
    OŚWIETLENIE MIESZKANIOWE I DEKORACYJNE
    OŚWIETLENIE ZEWNĘTRZNE
    OŚWIETLENIE AWARYJNE I EWAKUACYJNE
    OŚWIETLENIE SCENICZNE, DYSKOTEKOWE, WYŚWIETLACZE
    PROFESJONALNE ŹRÓDŁA ŚWIATŁA
    UKŁADY ZASILANIA, STEROWANIA, KOMPONENTY, UKŁADY OPTYCZNE
    INNE

Szczegółowe informacje na temat nadchodzącej edycji Targów można uzyskać na stronie internetowej targów www.lightfair.pl, kontakt: info@lightfair.pl

 Organizator:
Agencja SOMA
Bronikowskiego 1, 02-796 Warszawa
Tel: 22 649 76 69/71, Fax:22 649 76 83

 

architekci_rgb1.png

Patronem Medialnym Targów