Wyszukaj w katalogu

Polecane firmy
LUK STUDIO Pracownia Projektowa - Architektura

LUK STUDIO Pracownia Projektowa - Architektura

Poleć nas innym
25. Targi Budowlane BUD-GRYF, Szczecin 15-17.04.2016
(2016-04-17)

25. Targi Budowlane BUD-GRYF, Szczecin 15-17.04.2016

Centrum Wystawowe Międzynarodowych Targów Szczecińskich
ul. Struga 6-8
Szczecin

600x100.jpg

Targi BUD-GRYF to wydarzenie skierowane do firm i osób poszukujących nowych technologii, materiałów i produktów związanych z budownictwem, a także z energią odnawialną oraz konwencjonalną. Najbliższa edycja zaprezentuje m.in. efektywne i energooszczędne budownictwo, zarządzaniem zasobami energetycznymi oraz innowacyjne rozwiązania budowlane.

BUD-GRYF to jedyne na Pomorzu Zachodnim targi dedykowane w całości branży budowlanej i energetycznej. Wydarzenie skierowane jest do osób i firm chcących pokazać swoje najnowsze produkty, zorientować się w trendach i zmianach zachodzących na rynku budowlanym i nawiązać relacje B2B.

Wstęp wolny dla zwiedzających


Targi BUD-GRYF zmieniają się na swoje 25-lecie. Obok pełnej oferty produktów i usług budowlanych na odwiedzających czekać będą m.in. widowiskowe pokazy maszyn, gwiazdy znane z TV, warsztaty dla dzieci i dorosłych, wystawy czy konkursy. Branżyści skorzystać będą mogli z bogatego programu szkoleń i spotkań z ekspertami w ich dziedzinach. Nowością będzie także bezpłatny wstęp na targi.

Budowanie w pełnym wymiarze

Program tegorocznych targów wypełnią atrakcje dla profesjonalistów i stawiających pierwsze kroki w dziedzinie budownictwa oraz eventy branżowe i rozrywkowe złączone pod wspólnym tematem BUDOWA – REMONT – WYKAŃCZANIE. Strefa majsterkowicza, Kobieta buduje, Tynkowanie, Malowanie, Gruntowanie – to tylko niektóre panele tematyczne, które wzbogacą wiedzę budowlaną naszych odwiedzających. Nie zabraknie także tematów architektonicznych. Spotkania, pokazy, wystawy, rozmowy o tej małej domowej ale i miejskiej dużej architekturze.

W programie targów:

-Część wystawiennicza, prezentacja nowości rynkowych
Tutaj branża budowlana i energetyczna spotyka konkretnych klientów, już wstępnie zainteresowanych ofertą produktów i usług budowlanych czy grzewczych. Odwiedzającymi targi są osoby budujące, przygotowujące lub wykańczające inwestycje oraz firmy z branży szukające kooperantów. Na targi BUD-GRYF nie przychodzą osoby przypadkowe.

Wśród wystawców obecni są producenci i dystrybutorzy technologii i materiałów budowlanych i wykończeniowych, systemów grzewczych, chemii budowlanej, maszyn oraz narzędzi budowlanych, inteligentnych systemów do zarządzania budynkiem, innowacyjnych rozwiązań do domów energooszczędnych i pasywnych.
   
Targi to także oferta urządzeń do pozyskiwania i magazynowania energii elektrycznej i cieplnej ze źródeł odnawialnych oraz konwencjonalnych. Obecni będą również wykonawcy, instalatorzy oraz projektanci.

- Międzynarodowa Giełda Kooperacyjna
Giełda organizowana jest przez Ośrodek Enterprise Europe Network przy Zachodniopomorskim Stowarzyszeniu Rozwoju Gospodarczego – SCP. Giełda kooperacyjna daje jej uczestnikom możliwość podjęcia pierwszych rozmów z potencjalnymi kooperantami, dostawcami, podwykonawcami, inwestorami i pośrednikami handlowymi.

- 9. Konferencja „Odnawialne źródła energii szansą zrównoważonego rozwoju regionu”
Spotkanie dotyczące odnawialnych źródeł energii oraz energetyki. Na konferencji prezentowane są osiągnięcia naukowe i technologiczne, wyniki badań, wdrożone, jak i planowane instalacje OZE. Co roku gromadzi ona około 150 słuchaczy, do których należą przedstawiciele środowisk naukowych, samorządów oraz rolników. 
- Spotkania Zachodniopomorskiej Okręgowej Izby Architektów RP w Przestrzeni Architekta
- Szkolenia dla inżynierów budowlanych organizowane przez Zachodniopomorską Okręgową Izbę Inżynierów Budownictwa
- Spotkanie Polskiego Związku Inżynierów i Techników Budownictwa
- Szkolenie z prawa zamówień publicznych dla firm wykonawczych
- Strefa majsterkowicza
- Kobieta buduje
- Konkursy, rabaty, prezentacje i warsztaty


Więcej na www.mts.pl
Godziny otwarcia targów: pt.-sb. 10:00 – 18:00, nd. 10:00 – 17:00

architekci_rgb1.png

Współpraca Medialna