Wyszukaj w katalogu

Polecane firmy
LUK STUDIO Pracownia Projektowa - Architektura

LUK STUDIO Pracownia Projektowa - Architektura

Poleć nas innym
Targów Designu WZORY - „Wzory na wiosnę" Warszawa 28.04.2019
(2019-04-28)

Targów Designu WZORY - „Wzory na wiosnę" Warszawa 28.04.2019

Domu Towarowym Braci Jabłkowskich

ul. Bracka 25 w Warszawie

WZORY-WIOSNA-2019-fb-01-1250x640.jpg

 

WZORY to największe Warszawskie Targi Designu. Od 6 lat organizujemy największe wydarzenia targowe stolicy, których ideą jest łączenie najnowszego polskiego designu i odbiorców, zainteresowanych posiadaniem pięknych przedmiotów. WZORY to miejsce, w którym młodzi projektanci i nowocześni rzemieślnicy mają szansę pokazać swoje produkty ludziom. Odwiedzający nasze targi zaś mogą nabyć rzeczy unikalne, często tworzone ręcznie i przede wszystkim – eko i fair traid; często niedostępne w galeriach handlowych i stacjonarnych sklepach. Młodzi projektanci mogą skonfrontować swoje pomysły i produkty z rynkiem.Z energii, która wytwarza się na kolejnych spotkaniach w ramach Warszawskich Targów Designu, małe marki projektowe rosną, a odbiorcy mają coraz piękniejsze domy i wnętrza.

Wiosenna edycja dedykowana będzie roślinom, zaprosimy na nią ponad 150 wystawców z wyposażeniem wnętrz, designem. Zaprosiliśmy znane brandy jak i debiutantów.

Na parterze i dwóch piętrach zabytkowego Domu Towarowego odtworzymy atmosferę niezwykłych zakupów. Stworzymy strefy MEBLI, CERAMIKI, OŚWIETLANIA, TEKSTYLIÓW, VINTAGE, AKCESORIA, DZIECKA i GRAFIKI oraz  stworzymy specjalne strefy: ROŚLINY i ZERO WASTE.

Podczas tegorocznej edycji planujemy zorganizować serie warsztatów dotyczących chodowli i uprawy roślin, doboru roślin do wnętrz,  także warsztatów ze Stowarzyszeniem Zero Waste podnoszących świadomość społeczną w kierunku zmiany wzorców produkcji i konsumpcji. 
 

Współpraca z Wzorami
Jagoda Valkov
tel.: +48 606-904-603
e-mail: jagodavalkov@wzorytargi.pl