Wyszukaj w katalogu

Polecane firmy
LUK STUDIO Pracownia Projektowa - Architektura

LUK STUDIO Pracownia Projektowa - Architektura

Poleć nas innym
XVIII Ogólnopolskie Targi Materiałów Budownictwa Mieszkaniowego i Wyposażenia Wnętrz, Kielce 15-17.04.2011
(2011-04-17)
XVIII Ogólnopolskie Targi Materiałów Budownictwa Mieszkaniowego i Wyposażenia Wnętrz, Kielce 15-17.04.2011

TARGI KIELCE S.A.
ul. Zakładowa 1
25-672 Kielce

Dom.jpg


Materiały budowlane, okna, drzwi, dachy, meble i wiele innych - to wszystko będzie można zobaczyć podczas XVIII Ogólnopolskich Targach Materiałów Budownictwa Mieszkaniowego i Wyposażenia Wnętrz DOM. W tym roku udział w targach zapowiedziało blisko 300 wystawców.

Targi DOM są jednymi z największych w tej branży w południowo – wschodniej Polsce. To pełna oferta nowoczesnych technologii i materiałów budowlanych, wykończeniowych, instalacyjnych oraz szeroka gama elementów wyposażenia, a także wystroju wnętrz.

Podczas wystawy zaprezentowany zostanie nie tylko szeroki zakres usług budowlanych, ale także wszystko to, co wiąże się z budową domów – oferty kredytowe, usługi najlepszych projektantów czy tak zwana wykończeniówka. Podczas targów DOM prezentują się producenci mebli, podłóg, zasłon, firan, dywanów, wanien SPA, tapet, farb czy materiałów dekoracyjnych. Od kilku już lat, można w Kielcach oglądać zaprojektowane i w pełni urządzone kuchnie oraz łazienki, a w punktach doradczych architekci służą fachową pomocą. Przedstawiane są też najnowsze trendy i technologie w urządzaniu kuchni i łazienek.

Można także skorzystać z bezpłatnych porad architektonicznych, instalacyjnych i elektrycznych. Dlatego też adresatami targów DOM nie są tylko producenci i wystawcy, którzy chcą zapoznać się z ofertą potencjalnych partnerów lub konkurencji, ale także, a może przede wszystkim zwiedzający, dla których wystawa stanowi doskonałe źródło informacji, sugestii i inspiracji. Targi DOM powinien odwiedzić każdy, kto chciałby sprawić, aby jego dom czy mieszkanie stały się ładniejsze i bardziej funkcjonalne.

Ze względu na różnorodność ofert na targi DOM zapraszamy przedstawicieli firm budowlanych, osoby mające zamiar budować własny dom oraz tych, którzy chcą wprowadzić zmiany w swoich mieszkaniach i zwiększyć ich funkcjonalność. Dom to nasza ostoja spokoju i bezpieczeństwa. To właśnie w domu czy mieszkaniu powinniśmy czuć się najlepiej. Dlatego w Kielcach podczas XVIII Ogólnopolskich Targów Materiałów Budownictwa Mieszkaniowego i Wyposażenia Wnętrz DOM oferujemy wszystko, co może się do tego przyczynić.

Ostatnią edycję targów DOM, odwiedziło ponad 20 tysięcy zwiedzających.