Wyszukaj w katalogu

Polecane firmy
LUK STUDIO Pracownia Projektowa - Architektura

LUK STUDIO Pracownia Projektowa - Architektura

Poleć nas innym
Targi IDEALNY DOM I WNĘTRZE 2011, Warszawa 15-17.09.2011
(2011-09-17)

Targi IDEALNY DOM I WNĘTRZE 2011, Warszawa 15-17.09.2011

Centrum EXPO XXI
ul. Prądzyńskiego 12/14
01-222 Warszawa

idealnydom.jpg

Targi IDEALNY DOM I WNĘTRZE 2011 to największe spotkanie przedstawicieli branży wnętrzarskiej w Warszawie. Wystawcami targów są producenci i dystrybutorzy mebli oraz artykułów, akcesoriów i dodatków wnętrzarskich tj. tkanin, płytek ceramicznych, armatury łazienkowej i kuchennej, podłóg, okien i drzwi, sprzętu audio-video, RTV, oświetlenia, systemów typu „inteligentny budynek”, farb i tapet oraz wszelkich artykułów dekoracyjnych.

Kolejna, czwarta już,  edycja Targów IDELANY DOM i WNĘTRZE, która odbędzie się w dniach 15-17 września 2011, to jeszcze więcej profesjonalnych zwiedzających. Rok 2011 zapowiada się znakomicie w branży wyposażenia wnętrz. Otwierają się nowe sklepy, przybywa importerów, rośnie eksport i popyt wewnętrzny. To rodzi nowe potrzeby, a Targi IDEALNY DOM i WNĘTRZE mają ambicję sprostać tym wymaganiom.

Podczas trzech dni targowych organizowane są liczne seminaria i konferencje dla branżystów, wśród których do najważniejszych należą:

- Seminarium dla Architektów i Projektantów Wnętrz, na którym autorytety w branży przedstawią trendy na 2012 rok, a nasi wystawcy zaprezentują swoje najlepsze produkty i rozwiązania. Spotkanie to skupia ponad 300 projektantów i architektów wnętrz z całej Polski! W tym roku gościem specjalnym seminarium jest uznany w świecie projektant Tomasz Rygalik.

- Szkolenia dla managerów sklepów meblowych i z wyposażeniem wnętrz. Podczas tego spotkania specjaliści od Visual merchandisingu pokażą jak urządzić sklep i witrynę sklepową aby zwiększyć obrót i zdobyć lojalność klienta, powiedzą również jak umiejętnie rozmawiać z klientem i jak prawidłowo rozpoznać jego potrzeby.

- Spotkania producentów i handlowców z przedstawicielami wielkich centrów i parków handlowych. Planujemy również spotkania z przedstawicielami z zagranicy.

Tematyka Targów Idealny Dom i Wnętrze 2011:
  1. Meble
1.1 mieszkaniowe
1.2 kuchenne
1.3 łazienkowe
1.4 biurowe
1.5 dziecięce
1.6 do pomieszczeń użyteczności publicznej
1.7 ogrodowe
2. Materace
3. Tkaniny dekoracyjne i obiciowe
4. Płytki ceramiczne
5. Armatura łazienkowa i kuchenna, wanny, brodziki, itp.
6. Drzwi i okna
7. Podłogi, dywany, wykładziny
8. Sauny, baseny, SPA
9. Fotele masujące
10. Sprzęt audio-video
11. Sprzęt gospodarstwa domowego, ogrzewanie, klimatyzacja
12. Systemy typu „inteligentny budynek”, alarmy, itp.
13. Sprzęt oświetleniowy
14. Artykuły dekoracyjne
15. Szkło i porcelana
16. Mała architektura i wyposażenie ogrodowe
17. Farby, tapety, itp.
18. Środki czyszczące, środki ochronne, BHP, itp.
19. Usługi projektowe
20. Stowarzyszenia, czasopisma

Więcej: www.perfecthome.pl