Wyszukaj w katalogu

Polecane firmy
LUK STUDIO Pracownia Projektowa - Architektura

LUK STUDIO Pracownia Projektowa - Architektura

Poleć nas innym
Międzynarodowe Targi Sprzętu Oświetleniowego ŚWIATŁO 2012, Warszawa 12-14.03.2012
(2012-03-14)

Międzynarodowe Targi  Sprzętu Oświetleniowego ŚWIATŁO 2012, Warszawa 12-14.03.2012

Centrum EXPO XXI
ul. Prądzyńskiego 12/14
01-222 Warszawa

logo_swiatlo.jpg


Między 12 a 14 marca 2012 hale warszawskiego Centrum Wystawienniczego EXPO XXI wypełni światło, a to za sprawą odbywających się tam XX Międzynarodowych Targów Sprzętu Oświetleniowego ŚWIATŁO 2012. Targi ŚWIATŁO będą towarzyszyć X Targi ELEKTROTECHNIKA 2012 i IV Targi CENERG 2012. Marcowy termin imprez to doskonała sposobność, by zapoznać się nowościami oraz nawiązać nowe kontakty biznesowe jeszcze przed sezonem inwestycyjnym.

Misja branżowej edukacji
Targi ŚWIATŁO to nie tylko największe branżowe targi oświetleniowe i elektrotechniczne w Europie Środkowowschodniej, lecz także jedyne wydarzenia branżowe w Polsce łączące prezentację najnowszych produktów z koncepcją szkoleniową. Agencja Soma, promując corocznie firmy i ich produkty, jednocześnie dba o bogatą ofertę warsztatową dla uczestników targów, którzy mogą brać udział w seminariach naukowych, konferencjach i szkoleniach dla specjalistów, obejmujących prezentację sprzętu i najnowszych technologii stosowanych w branży oświetleniowej, elektrotechnicznej i budownictwie.

W 2011 roku spotkania zgromadziły ponad 1800 osób: architektów, inżynierów elektryków, inspektorów nadzoru, instalatorów oraz przedstawicieli władz samorządowych, zarządów dróg i zakładów energetycznych. Reprezentanci różnych sektorów i profesji mieli okazję skonfrontować wiedzę praktyczną z ofertą producentów prezentowaną na ekspozycjach. Producenci i dystrybutorzy zaprezentowali na Targach sprzęt i technologie pozwalające na zmniejszenie zużycia energii, zwłaszcza energii elektrycznej. Wiele z proponowanych rozwiązań miało swoją premierę właśnie podczas Targów.

W programie przyszłorocznych targów także znajdą się seminaria, konkursy i warsztaty: ARCHITEKTURA*ŚWIATŁO*PRZESTRZEŃ przyciągający co roku architektów i projektantów z całej Polski, kolejna edycja Seminarium dla Przedstawicieli Samorządów Lokalnych „Seminarium Oświetlenie Dróg i Obiektów w Miastach i Gminach” dotyczące minimalizacji kosztów inwestycyjnych i eksploatacyjnych. Seminarium tradycyjnie połączone będzie z rozstrzygnięciem konkursu na Najlepiej Oświetloną Gminę, Miasto i Osiedle 2011 roku i wręczeniem nagród zwycięskim jednostkom.

Do tej grupy skierowane będzie także spotkanie „Nowoczesne oświetlenie terenów publicznych i iluminacja obiektów” oraz cykl konferencji dotyczących oświetlenia LED.

Szczegółowe informacje na temat przyszłorocznej edycji można uzyskać na stronie internetowej targów www.lightfair.pl, kontakt: zuzanna.kuhl@agencjasoma.pl


architekci_rgb1.png

Patronem Medialnym Targów