Wyszukaj w katalogu

Polecane firmy
LUK STUDIO Pracownia Projektowa - Architektura

LUK STUDIO Pracownia Projektowa - Architektura

Poleć nas innym
V Ogólnopolski Kongres Facility Management 2011, Warszawa 12-14.10.2011
(2011-10-14)
V Ogólnopolski Kongres Facility Management 2011, Warszawa 12-14.10.2011

Hotel Courtyard by Marriott
ul. Żwirki i Wigury 1
00-906 Warszawa

kfm.jpg

Organizowany przez lidera prasy branżowej "Facility Manager" kongres to unikatowa platforma wymiany doświadczeń i miejsce spotkań przedstawicieli branży nieruchomości, ich klientów, dostawców oraz wszystkich osób poszukujących fachowej informacji. Podczas tego wyjątkowego wydarzenia, zarządcy nieruchomości, dyrektorzy administracyjni, techniczni, facility managerowie, właściciele różnego typy obiektów oraz inne osoby związane z branżą nieruchomości rozłożą na czynniki pierwsze najbardziej efektywne i opłacalne metody zarządzania i eksploatacji obiektów.

Dlaczego warto wziąć udział w kongresie ?

- Precyzyjnie dobrana grupa odbiorców - wszyscy uczestnicy na co dzień realnie zarządzają konkretną nieruchomością, podejmując strategiczne decyzje technologiczne, zakupowe, logistyczne etc.
- Wszyscy uczestnicy przyjeżdżają w poszukiwaniu nowych rozwiązań technologicznych - na podstawie wielu ankiet przeprowadzonych na grupie specjalistów z branży, możemy jednoznacznie stwierdzić, iż uczestnicy poszukują na kongresie informacji na temat nowych rozwiązań, aplikacji, dostawców etc.
- Unikalna formuła kongresu, która sprzyja weryfikacji utrzymania funkcjonalności własnej nieruchomości i szukaniu nowych rozwiązań - zaprosiliśmy największych fachowców i praktyków branży nieruchomości, którzy krok po kroku omówią najnowsze trendy, wymagania prawne, rozwiązania technologiczne.
- Atmosfera sprzyjająca rozmowom i otwieraniu nowych kontaktów biznesowych - wieczorny bankiet, trzy dni obrad i wspólnej wymiany doświadczeń to wiele spotkań kuluarowych, rozmów biznesowych, nawiązywania wartościowych znajomości.
- 3 dni kongresu - w przeciwieństwie do wielu innych imprez branżowych tego typu nie ograniczamy się do jednego dnia. Poświęcamy obradom, dyskusjom, wspólnym rozmowom trzy pełne dni w całości wyczerpując wszystkie tematy.

W ramach V Ogólnopolskiego Kongresu Facility Management szczegółowo omówimy i rozłożymy na czynniki pierwsze następujące tematy:

- Jakie rozwiązania technologiczne i informatyczne przekładają się na największą efektywność zarządzania obiektem – katalog konkretnych wdrożeń,
- Gdzie szukać optymalizacji procesów zarządzania mediami, infrastrukturą sanitarną, automatyką budynków – studia przypadku,
- Jakie decyzje należy podjąć, dążąc do redukcji kosztów utrzymania obiektów, nie tracąc na ich standardzie i funkcjonalności,
- Które metody zachowania bezpieczeństwa w budynku to inwestycja również w wymiarze biznesowym.

W szczególności zadbamy o to, aby przekazywana wiedza i rekomendowane rozwiązania miały wymiar wyłącznie praktyczny, dający się wykorzystać w codziennej pracy. Zależy nam na kompleksowym i bardzo narzędziowym ujęciu prezentowanych tematów, dlatego zaproszeni eksperci krok po kroku przeanalizują i zarekomendują najlepsze rozwiązania dostosowane do wymagań polskich firm.

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani poszukiwaniem nowych dróg rozwoju i kontaktów biznesowych, zapraszamy do dołączenia do ponad kilkuset gości naszego kongresu.

Więcej informacji
: www.kongres-fm.pl