Wyszukaj w katalogu

Polecane firmy
LUK STUDIO Pracownia Projektowa - Architektura

LUK STUDIO Pracownia Projektowa - Architektura

Poleć nas innym
Targi Branży Kamieniarskiej KAMIEŃ-STONE, Poznań 09-12.11.2011
(2011-11-12)
Targi Branży Kamieniarskiej KAMIEŃ-STONE, Poznań 09-12.11.2011

Międzynarodowe Targi Poznańskie sp. z o.o.

ul. Głogowska 14
60-734 Poznań

ksb

Kamień to niezwykle nowoczesny materiał, który odmieni charakter każdej elewacji. Najlepsza w Europie Środkowo-Wschodniej okazja do poznania najnowszych trendów w zakresie wykorzystania kamienia w architekturze, wzornictwie, wnętrzarstwie i architekturze krajobrazu już w dniach 9-12 listopada podczas poznańskich targów KAMIEŃ-STONE. W imieniu organizatorów: Międzynarodowych Targów Poznańskich i firmy Geoservice-Christi z Wrocławia zapraszamy Państwa na Targi Branży Kamieniarskiej KAMIEŃ-STONE.

Podczas tegorocznej edycji targów ponad 300 wystawców z 17 krajów świata zaprezentuje swoją ofertę kierowaną do architektów, projektantów, rzeźbiarzy, konserwatorów zabytków, właścicieli zakładów kamieniarskich oraz klientów indywidualnych. W skład ekspozycji oprócz surowca, maszyn w ruchu i ich elementów oraz rozwiązań w transporcie kamienia znajdą się półprodukty i gotowe produkty kamienne, w tym nagrobki i elementy wykończeniowe do wnętrz i ogrodów. Nie zabraknie przykładów ekskluzywnego kamieniarskiego wzornictwa. Wielbiciele biżuterii z kamieni szlachetnych odnajdą jej bogactwo na towarzyszącej targom Giełdzie Minerałów i Kamieni Szlachetnych.

Zachęcamy do uczestnictwa w seminariach i warsztatach oraz zwiedzenia interesujących wystaw, które powstały we współpracy z partnerami branżowymi targów KAMIEŃ-STONE. Zapraszamy na Galę Nagród targów KAMIEŃ-STONE, podczas której poznamy zwycięzców pierwszej edycji konkursu „Klaudiusze”. Nagrody zostaną przyznane wyróżniającym się produktom w kategoriach kamień naturalny oraz maszyny i urządzenia, a także najbardziej interesującym stoiskom targowym.

PROGRAM TARGÓW


Więcej: www.kamien-stone.mtp.pl