Wyszukaj w katalogu

Polecane firmy
LUK STUDIO Pracownia Projektowa - Architektura

LUK STUDIO Pracownia Projektowa - Architektura

Poleć nas innym
II edycja Targi - DOM I OTOCZENIE, Myślenice 14-15.04.2012
(2012-04-15)

II edycja Targi - DOM I OTOCZENIE, Myślenice 14-15.04.2012

Hala Sportowo-Widowiskowa
ul. Zdrojowa 9
32-400 Myślenice

W 2011 roku miała miejsce pierwsza edycja Myślenickich Targów „Dom i Otoczenie” „Instal-Eco”.  Jest to impreza o charakterze lokalnym. Pozwala mieszkańcom powiatu myślenickiego na zapoznanie się z ofertą lokalnych przedsiębiorców z branży wyposażenia wnętrz, ogrodnictwa, instalacji, oraz budownictwa. Pierwszą edycję odwiedziło ponad 3 tysiące osób. 

Jak wynika z badań przeprowadzonych przez nas w trakcie imprezy – zdecydowanie największym zainteresowaniem wśród zwiedzających cieszy się branża wyposażenia wnętrz. Jest to dla nas ważny prognostyk i będziemy starali się kształtować imprezę w tym kierunku w kolejnych edycjach.   

Same Myślenice są miastem cechującym się znaczącą dynamiką rozwoju gospodarczego na tle regionu, jednocześnie stawiającym na turystykę i rekreację. Bliska odległość Krakowa i położenie przy drodze krajowej nr 7 (tzw. Zakopiance) sprzyja dynamicznemu rozwojowi miasta.     

Zarabie – rekreacyjna dzielnica miasta oferuje turystom i osobom chętnym wypoczynku stok narciarski, liczne szlaki turystyczne, ośrodki wypoczynkowe, „Park Rozrywki” i wiele innych atrakcji. Jest to ważne miejsce wypoczynkowe dla mieszkańców oddalonego o 25 km Krakowa.  Właśnie na terenie malowniczego Zarabia znajduje się hala sportowo-widowiskowa na której odbywają się Targi.


pt

Więcej: www.promocja-targi.pl

 

architekci_rgb1.png

 

Patronem Medialnym Targów