Wyszukaj w katalogu

Polecane firmy
LUK STUDIO Pracownia Projektowa - Architektura

LUK STUDIO Pracownia Projektowa - Architektura

Poleć nas innym
21. Targi Wykończenia i Wyposażenia Wnętrz - WSZYSTKO DLA DOMU + wnętrza komercyjne, Szczecin 05-07.10.2012
(2012-10-07)

21. Targi Wykończenia i Wyposażenia Wnętrz - WSZYSTKO DLA DOMU + wnętrza komercyjne, Szczecin 05-07.10.2012

Międzynarodowe Targi Szczecińskie Sp. z o.o.

ul. Struga 6-8
70-777 Szczecin

wdd.jpg

WSZYSTKO DLA DOMU to największe i najbardziej popularne targi poświęcone wnętrzom w województwie zachodniopomorskim, które od ponad 20 lat organizowane są w Szczecinie przez Międzynarodowe Targi Szczecińskie. W targach uczestniczy zazwyczaj 6.000-8.000 zwiedzających i ponad 100 wystawców. Targi, odbywające się w tym roku w dniach 5-7 października br., poszerzone zostają o nowy zakres tematyczny – wnętrza komercyjne.

Jest to wydarzenie umożliwiające firmom znalezienie klientów, promowanie marki i poznanie konkurencji. Tu zapoznać się można z pełną ofertą branży wykończenia i wyposażenia wnętrz zarówno domów i mieszkań, jak i miejsc komercyjnych.

Nowy temat targów – wnętrza komercyjne
W tym roku program targów zostanie rozszerzony o wnętrza komercyjne. Prezentowana będzie oferta skierowana do odbiorców biznesowych: przedstawicieli firm dysponujących powierzchniami handlowymi, biurowymi, gastronomicznymi, właścicieli kancelarii, gabinetów, salonów administratorów obiektów, a także architektów wnętrz, firm budowlanych, wykonawczych oraz deweloperów.

Seminaria „Wnętrza dla biznesu”
W pierwszy dzień targów odbędą się seminaria skierowane zarówno do firm z branży wykończenia i wyposażenia wnętrz, jak i do wszystkich przedsiębiorców, których łączy jedno: prowadząc działalność wykorzystują powierzchnię biurową, handlową czy usługową. Celem seminariów „Wnętrza dla biznesu” jest dostarczenie profesjonalistom z branży aktualnych informacji o rynku i konsumentach, które pomogą im skuteczniej działać i konkurować w obecnej sytuacji gospodarczej. Słuchacze seminariów będą mogli zorientować się m.in. w nowych technikach marketingowych związanych z wnętrzami, w których lokują swój biznes, w najnowszych zagadnieniach dotyczących rynku powierzchni komercyjnych w Szczecinie oraz dowiedzieć się jak zaprojektować i wyposażyć swoją przestrzeń biznesową.

Strefa Designerów
Jednym z wydarzeń towarzyszących targom jest Strefa Designerów. Jest to miejsce powstałe z myślą o młodych projektantach, dające im możliwość zaprezentowania swoich pomysłów i projektów, nawiązania kontaktów biznesowych oraz udziału w bezpłatnym szkoleniu.

Konkursy dla wystawców
Od pierwszej edycji podczas targów organizowany jest konkurs „Wyróżniony Wyrób”. Uczestnikami konkursu są producenci i dystrybutorzy nowatorskich elementów wykończenia i wyposażenia wnętrz. Laureaci uhonorowani zostają prestiżowymi medalami „Wyróżniony Wyrób” Międzynarodowych Targów Szczecińskich oraz dyplomami wyróżnienia.

W tym roku ponownie odbędzie się konkurs dla wystawców „Kuchnia Marzeń”. Producenci i dystrybutorzy mebli kuchennych będą mieli za zadanie zaprezentować efektowne i zarazem funkcjonalne wnętrza kuchenne i jadalniane. Tegoroczną nowością jest konkurs „Łazienka Marzeń” przeznaczony dla firm oferujących kompleksową aranżację łazienek. Aranżacje kuchni i łazienek zostaną ocenione przez profesjonalistów branżowych i będą eksponowane wśród kilku tysięcy zwiedzających.

Akademia na targach
Podczas targów powstanie stoisko „Akademii Dobrze Mieszkaj”, na którym bezpłatnych porad z zakresu aranżacji wnętrz mieszkalnych udzielać będą projektanci i architekci wnętrz. Akademia Dobrze Mieszkaj to edukacyjna inicjatywa magazynu wnętrzarskiego „Dobrze Mieszkaj”.

Pokazy glazurnicze i parkieciarskie
Podczas targów Polskie Zrzeszenie Płytkarzy z pomocą swoich członków – glazurników zaprezentuje prawidłowe sposoby wykonania podstawowych prac w trakcie budowy i remontu domu, z zastosowaniem nowoczesnych materiałów budowlanych. Drugiego dnia targów odbędą się eliminacje do VI Glazurniczych Mistrzostw Polski, w których zmierzą się najlepsi rzemieślnicy z regionu.

Zwiedzający będą także mieli możliwość konsultacji w zakresie podłóg drewnianych ze specjalistami Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Parkieciarzy. Ponadto na stoisku Stowarzyszenia firmy parkieciarskie przeprowadzą pokazy układania i wykańczania posadzek drewnianych.


MTS-187x81.jpg

 
Więcej: www.mts.plarchitekci_rgb1.png

Patronem Medialnym Targów