Wyszukaj w katalogu

Polecane firmy
LUK STUDIO Pracownia Projektowa - Architektura

LUK STUDIO Pracownia Projektowa - Architektura

Poleć nas innym
XX Targi - DOM I OTOCZENIE, Oświęcim 17-19.05.2013
(2013-05-19)
XX Targi - DOM I OTOCZENIE, Oświęcim 17-19.05.2013

Hala Lodowa MOSiR

ul. Chemików 4 
32-600 Oświęcim

Targi oświęcimskie posiadają już swoją kilkuletnią tradycję. Problemy branży budowlanej, brak możliwości inwestowania w mieście sprawiły, iż impreza miała dwuletnią przerwę. Została wznowiona w 2004 i poszerzona o dwa dodatkowe tematy: motoryzacje oraz kiermasz roślin. Nowa formuła spotkała się z aprobatą wystawców i zwiedzających. Targi znów zaczęły tętnić życiem.

Oświęcimskie Targi są zlokalizowane w hali lodowej. Obiekt posiada duży, trawiasty teren zewnętrzny.  W maju taka lokalizacja pozwala wielu firmom zaprezentować się na zewnątrz. Dodatkowo tętni życiem kiermasz roślin, który rozwija się z roku na rok. Obok firm mieści się jeszcze wesołe miasteczko, a w punkcie gastronomicznym można zjeść coś dobrego i ugasić pragnienie w upalne majowe dni. Maj to czas już prawie letni, sprzyjający spacerom, budownictwu  i ogrodnictwu.

Formuła imprezy łącząca w sobie trzy tematy: kiermasz roślin, wystawa moto, budownictwo sprawia, iż odwiedza je liczba 8 tys. osób. Doskonale się sprawdza, o czym świadczą pozytywne opinie zwiedzających, a także zwiększająca się liczba wystawców. Swoje stoiska na targach mają firmy z Oświęcimia, Kęt, Wadowic, Bielska, Krakowa. Warto zaprezentować się na tych targach, trzeba je odwiedzić!

pt

Więcej: www.promocja-targi.pl

 

architekci_rgb1.png
Patronem Medialnym Targów