Wyszukaj w katalogu

Polecane firmy
LUK STUDIO Pracownia Projektowa - Architektura

LUK STUDIO Pracownia Projektowa - Architektura

Poleć nas innym
III Targi DOM Z POMYSŁEM, Andrychów 21-22.09.2013
(2013-09-22)

III Targi DOM Z POMYSŁEM, Andrychów  21-22.09.2013

Hala sportowa im. Tadeusza Szlagora

ul. 1 Maja 4
34-120 Andrychów

 
Targi „DOM z POMYSŁEM” w Andrychowie to jedyna tego typu impreza na terenie Powiatu Wadowickiego. Na targach swoją ofertę prezentuje od 50 do 60 wystawców z branży: budownictwa, instalacji, ogrzewania i wnętrz, natomiast liczba zwiedzających to ponad 3 tysiące.


W ostatnich latach, po stagnacji jaka miała miejsce w związku z restrukturyzacją  dużych zakładów  głównie w dziedzinie przemysły włókienniczego i maszynowego, Andrychów stał się prężnie rozwijającym ośrodkiem gospodarczym Powiatu Wadowickiego. W 2007 roku powstała specjalna strefa ekonomiczna, na terenie której działają  nowe fabryki i przedsiębiorstwa.
Andrychów to rozwijający się ośrodek gospodarczy położony 11 km w kierunku zachodnim od Wadowic. Po okresie stagnacji, jaka pojawiła się podczas restrukturyzacji dużych zakładów w mieście ( głównie przemysł włókienniczy i maszynowy), miasto zaczęło dynamicznie się rozwijać.  W 2007 roku na terenie Andrychowa założono specjalną strefę ekonomiczną, na terenie której powstała między innymi fabryka mebli. Gmina Andrychów jest również ważnym ośrodkiem turystyczno-rekreacyjnym Beskidu Małego.  W ciągu ostatnich kilku lat poczyniono prywatne inwestycje mające zwiększyć atrakcyjność turystyczną gminy – w Inwałdzie powstał Park Miniatur – „Świat Marzeń”. W jego bezpośrednim sąsiedztwie zbudowano park dinozaurów  i rozrywki – „Dinolandia”. 

Wyraźnie  obserwowany rozwój gospodarczy Gminy Andrychów pod względem turystycznym, rekreacyjnym, przemysłowym  i infrastrukturalnym to miarodajne wskaźniki, iż Andrychów jest miastem przyjaznym wobec nowych inwestycji 
i przedsiębiorców. 

Naszym celem jest, aby Targi w Andrychowie rozwijały się i stanowiły pomoc dla mieszkańców i inwestorów przy podejmowaniu decyzji i planowaniu budowy czy też remontu.
pt

Więcej: www.promocja-targi.pl

 

architekci_rgb1.png
 
Patronem Medialnym Targów