Wyszukaj w katalogu

Polecane firmy
LUK STUDIO Pracownia Projektowa - Architektura

LUK STUDIO Pracownia Projektowa - Architektura

Poleć nas innym
MIASTO OGRÓD - Zielony design, 15. Targi Roślin i Architektury Krajobrazu, Szczecin 19-21.04.2013
(2013-04-21)

MIASTO OGRÓD - Zielony design, 15. Targi Roślin i Architektury Krajobrazu, Szczecin 19-21.04.2013

Międzynarodowe Targi Szczecińskie
ul. Struga 6-8,
70-777 Szczecin

OGROD-600x400.jpg

Targi MIASTO OGRÓD - Zielony design to wydarzenie umożliwiające prezentację i promocję zróżnicowanej oferty zielonej branży.


Elementy targów:

Konferencja branżowa z cyklu „Woda i zieleń w mieście” – skierowana do profesjonalistów z branży. Wśród prelegentów gościmy m.in. architektów krajobrazu z Polski i zagranicy. Podczas edycji 2012 gościem specjalnym konferencji był Edwin Santhagens (autor projektu przestrzeni wokół Stadionu Olimpijskiego w Amsterdamie z największym przejściem dla pieszych na świecie, dzielnicy Roombeek w Enschede oraz nagrodzonego tytułem Green City Award 2011 parku Schinkeleilanden w Amsterdamie), który na przykładzie projektów zrealizowanych w Holandii omówił rolę zieleni w mieście.
Temat tegorocznej konferencji 'Kropla wody drąży skałę - metamorfoza  zieleni  poprzez wodę'

Strefa Młodego Architekta Krajobrazu – jest to miejsce w przestrzeni targowej, gdzie młodzi projektanci zaprezentują swoje pomysły i projekty, będą mogli nawiązać nowe kontakty biznesowe oraz poznać oczekiwania przyszłych inwestorów. Ponadto udział w tej Strefie daje młodym architektom krajobrazu możliwość promocji firmy.

Ogród pokazowy – tworzony na terenie zewnętrznym Międzynarodowych Targów Szczecińskich. Do udziału w ogrodzie pokazowym zapraszane są firmy z branży ogrodniczej i budowlanej, a także studenci architektury krajobrazu.

Część wystawiennicza – prezentacje firm na stoiskach w hali targowej.

Kiermasz ogrodniczy – sprzedaż materiałów roślinnych, wyposażenia oraz dekoracji ogrodowych na terenie zewnętrznym Międzynarodowych Targów Szczecińskich. Kiermasz cieszy się dużym zainteresowaniem klientów indywidualnych.
 
Targi skierowane są zarówno do profesjonalnych zwiedzających: architektów, urbanistów, architektów krajobrazu, projektantów zieleni, przedstawicieli samorządów, deweloperów, zarządców oraz wykonawców zieleni, ogrodników, szkółkarzy, dostawców produktów i usług, kupców, hurtowników, firm wykonawczych, jak i klientów indywidualnych.

Więcej:www.mts.pl


mts