Wyszukaj w katalogu

Polecane firmy
LUK STUDIO Pracownia Projektowa - Architektura

LUK STUDIO Pracownia Projektowa - Architektura

Poleć nas innym
XVIII Sądeckie Targi "Dom i Otoczenie" - Budownictwo, Wnętrza - Salon Technik Grzewczych , Nowy Sącz 28-30.03.2014
(2014-03-30)

Sądeckie Targi Budownictwa posiadają wieloletnią tradycję. Pierwsza edycja miała miejsce jesienią 1997 roku. W 2006 r. postanowiliśmy zmienić termin targów i przenieść je na wiosnę. Jest to okres sprzyjający budownictwu, to wtedy pojawiają się nowości; firmy prezentują oferty całoroczne; po okresie zimowym rusza rynek budowlany. Wiosna to także czas podejmowania decyzji przez klientów, dokonywania wyborów, szukania potencjalnych dostawców na wybrane produkty; to czas rozpoczynania budów. Targi odbywają się w nowoczesnej Hali Sportowej przy ul. Nadbrzeżnej 34, która posiada doskonały dojazd, parkingi, gastronomię. Każdorazowo bierze w nich udział od 80 do 100 wystawców, a odwiedza około 4,5 tysiąca osób. Wiele firm zakłada swoje oddziały w Nowym Sączu, są tutaj zlokalizowane fabryki tak znanych producentów jak Fakro, Wiśniowski, MS-ów, Bogdański, Dako. Wszystkie te elementy sprzyjają rozwojowi branży budowlanej na terenie Sądecczyzny. Każdorazowo targi przyciągają wystawców nie tylko z Nowego Sącza i okolic, ale także z Krakowa i Śląska.

Tylko trzy dni będą gościły w Hali Sportowej MOSiR targi budownictwa, instalacji i wnętrz.

W tym roku towarzyszy im Forum Budownictwa Energooszczędnego.

Targi skierowane są do każdego, kto buduje, remontuje lub poszukuje nowości w branży.

Tym razem będzie można zasięgnąć informacji na temat domów pasywnych, wykorzystania zasobów ziemi, które są alternatywnym źródłem energii.

W piątek i sobotę targi będą otwarte od 10:00 do 18:00 natomiast w niedzielę od 10:00 do 17:00. Na stronie www.promocja-targi.pl można pobrać bezpłatny e-bilet.

Czekaja stoiska kilkudziesięciu wystawców, konkursy, pokazy.

Zapraszamy, tylko przez trzy dni można zapoznać się z ofertą rynku budowlanego i nie tylko Sądecczyzny.

 
pt

Więcej: www.promocja-targi.pl


architekci_rgb1.png
 
Patronem Medialnym Targów