Wyszukaj w katalogu

Polecane firmy
LUK STUDIO Pracownia Projektowa - Architektura

LUK STUDIO Pracownia Projektowa - Architektura

Poleć nas innym
XVI Gliwickie Targi Budownictwa, Instalacji i Wyposażenia Wnętrz, Gliwice 13-15.02.2015
(2015-02-16)

XVI Gliwickie Targi Budownictwa, Instalacji i Wyposażenia Wnętrz, Gliwice 13-15.02.2015 

Ośrodek Sportu Politechniki Śląskiej
ul. Kaszubska 28
44-100 Gliwice

Gliwickie Targi Budownictwa, Instalacji i Wyposażenia Wnętrz odbywają się od 2000 roku. Jest to impreza cykliczna organizowana raz w roku, w miesiącu lutym. Termin ten jest korzystny, z jednej strony dla firm – które przygotowują się do sezonu, a z drugiej strony dla inwestorów – planujących swoje wydatki, remonty, inwestycje.

Już po raz 16-ty zapraszamy wszystkich Państwa do odwiedzenia Gliwickich Targów Budownictwa w dniach 13-15 lutego. Impreza odbędzie się w Gliwicach, przy ulicy Kaszubskiej 28! Honorowy patronat nad targami objął Prezydent Miasta Gliwice.
Na naszych targach swoje stoiska zaprezentują firmy z małopolski, śląska i nie tylko.

Co nas czeka w tym roku? Otóż będzie można zobaczyć całą gamę materiałów budowlanych,  zapoznać się z bogatą ofertą mebli do domu bądź ogrodu. Ci z Państwa których interesuje technika grzewcza i sanitarna także znajdą coś dla siebie.

Impreza rokrocznie przyciąga wielu wystawców i zwiedzających skuszonych szerokim wachlarzem oferty targowej i nie tylko. Mianowicie oprócz ciekawie urządzonych stoisk na zwiedzających czekają atrakcyjne oferty rabatowe na poszczególne artykuły i usługi, konkursy targowe, pokazy.

Podczas trzech dni targowych będzie można uzyskać pełną informację, zasięgnąć porad i opinii ekspertów, i co najważniejsze porównać ceny.

Nasze targi można odwiedzać w dniach od 13 do 15 lutego 2015.
Piątek, sobota, niedziela od 10.00 do 17.00

Serdecznie zapraszamy!
Organizator Agencja Informacyjno-Reklamowa „Promocja” s. c. z Wadowic

pt

Więcej: www.promocja-targi.pl


architekci_rgb1.png
 
Patronem Medialnym Targów